реклама

реклама

У день пам’яті Іоана Богослова міський голова Черкас Анатолій Бондаренко отримав з рук Митрополита Черкаського та Чигиринського, Владики Іоана високу нагороду Православної церкви України: орден святого великомученика Юрія Переможця.

311381550_547459813855194_8453324745011315541_n  

Про це повідомляє Анатолій Васильович на своїй сторінці у фейсбуці.

311161473_547465170521325_1985689949530544903_n

«Це відзнака всієї нашої команди в міській раді та всієї черкаської громади, яка об’єдналась у боротьбі за наше право жити в мирній, незалежній Україні. Ця нагорода була б неможливою без кожного, хто наближає українську перемогу. Вона про всіх, хто щодня допомагає нашим мужнім військовим звільняти землю від цинічних окупантів, підтримує цивільних українців, працює за будь-яких обставин та зміцнює свій фронт – економічний, медичний, гуманітарний», – пише міський голова Черкас.

311115311_547465610521281_5558529919685960854_n

Принагідно Анатолій Бондаренко відзначив подяками військових капеланів, які сьогодні разом із захисниками пліч-о-пліч перебувають на передовій та морально підтримують їх, піднімають бойовий дух наших воїнів.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 і це вже не смішно 12.10.2022 09:52
пір під час чуми.Час ,коли політики стають клоунами,а клоуни політиками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 !!!!!!!! 11.10.2022 12:56
Наш пострел везде поспел. Бондаренко прям наш местный Генрих Наваррский. "Черкассы стоят мессы!" - сказал бывший прихожанин Русской Православной Церкви и принял орден Православной Церкви Украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Вимучив 11.10.2022 05:38
великомученика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Грудна клітинка Таляна 10.10.2022 19:57
Буду подавать документи на росширєніє. Шоб бути такою яка була у дарагого Ліаніда Ілліча!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Стас 10.10.2022 19:49
Де би оце так помучитись?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 СОЛДАТ 10.10.2022 18:12
Заради популярності толя дуже скоро почне відвідувати синагогу і, можливо, прийме іслам.Комедія тільки починається :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Сергей 10.10.2022 13:34
Свята людина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Світлана 10.10.2022 12:28
На прикладі бондаренка можна розповідати дітям, що таке *...*. Тиждень тому назад скандал з московською церквою. Бондаренка зачмирили, почали надходити погрози. Тут же побіг до української церкви , купив медальку, наробив фото і виставив назагал. Таж ситуація з партіями. Бондаренко там, де ситніше кормлять. Як, як за оце голосують людішки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 ПОСТійні нагороди 10.10.2022 11:54
тоха ,не забувай ,що серед виборців багато людей ,які на власній шкурі усвідомили,що гундява регілія то все фігня.Дешевий піар всієї "вашої команди в міській раді". :D :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Вася 10.10.2022 11:54
как попы в благодарность власть бессмысленными наградами обвешивают...
святой великомученик Юрій Переможець- это кто?Толик тоже святой?или он великомученик?