Попри повітряні тривоги та обстріли черкаські комунальники дбають про чистоту на вулицях міста. У КП «Черкаська служба чистоти» розповіли про поставку нових контейнерів найближчим часом та зростання тарифів, повідомляє ВІККА.

1

Нині заявок на сміттєві контейнери більше, ніж самих ємностей, – визнають комунальники. Та вже в листопаді ситуація зміниться. КП «Черкаська служба чистоти» отримає 3 тисячі контейнерів об’ємом 240 літрів для мешканців приватного сектору. Їх власники садиб отримають безкоштовно. Юридичні ж особи, щоб уникнути штрафів, мають орендувати сміттєві баки об’ємом більше куба.

Василь Роговий, працівник КП «Черкаська служба чистоти», зазначає: «Хотів би нагадати юридичним особам, щоб укладали угоди на вивезення твердих побутових відходів. Бо ми проводимо рейди з муніципальною інспекцією і щоб вас не було притягнуто до адміністративної відповідальності за відсутність договору».

Та щоб і надалі отримувати якісні послуги, містянам доведеться більше платити. З 6 вересня вивезення сміття у Черкасах здорожчало. Змушені збільшити тариф, – пояснюють у Комунальному підприємстві «Черкаська служба чистоти». Адже за пів року вартість дизельного палива зросла майже вдвічі. І нині складає понад 52 гривні за літру проти лютневих – 27.

«У жовтні приходять розрахунки за вересень місяць і з 6 вересня буде змінений тариф на підвищення. Для приватного сектора тариф буде 46,20 а для багатоповерхових будинків 36,88 гривень», – говорить Василь Роговий.

У КП «Черкаська служба чистоти» закликають всіх, хто користується їхніми послугами, платити вчасно. В умовах війни для підприємства це життєво необхідно. Завжди готові до діалогу, – запевняють комунальники. Звертатися на підприємство можна в робочий день з 8 до 17 години або за телефоном 64-30-55.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 ЮЗР 14.10.2022 10:39
А где те "инспекторы" которые штрафуют? 8) Сам нераз видел как подьежает тачка до бачка к высоткам и выкидают мешками мусор из ч/с..Потому и мусора больше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100