реклама

реклама Делікат

реклама

У Дитячому парку активні черкащанки за сприяння КП «Дирекція парків» та міської влади висадили 20 туй.  Це друга така акція, вперше дерева вони висаджували в минулому році.

park3-1

За словами організаторки Анюти Ткаченко, за кілька років активістки планують створити живу огорожу по периметру всього парку.

«Ми вирішили продовжити традицію і за кошти, що зібрали на різних тематичних тренінгах, закупили дерева. Хочемо створити живу огорожу навколо всього парку, і таким чином допомогти рідному місту і залишити про себе хорошу пам’ять», – каже Анюта Ткаченко.

Участь у заході також взяли міський голова Анатолій Бондаренко, начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко, директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко та його заступник Сергій Ткаченко.

Як зауважив Володимир Гусаченко, такі туї обрали не випадково, бо вони стануть красивою живою огорожею.

«Це туя західна колумна. Особливістю цієї рослини є те, що вона формує гарну живу огорожу. Таким чином навколо майданчика буде створена природна огорожа, яка буде не лише красивою, а й даватиме прохолоду у спекотні дні», – сказав він.

Технічний бік акції взала на себе КП «Дирекція парків», забезпечивши активісток усім необхідним.

«Ми забезпечили учасників акції інструментом. Ми завжди раді таким ініціативам. Молодці дівчата. У подальшому планується обсадити туями весь дитячий майданчик у цьому парку», – зазначає директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко принагідно звернувся до усіх черкасців ініціювати самим або доєднуватись до подібних акцій.

«Мені було надзвичайно приємно долучитися до цієї акції, адже жіноцтво самоорганізувалось і запропонувало свою допомогу в озелененні парку. Спільно дбатимемо про те, щоб Черкаси ставали зеленішими і доглянутішими. Прошу всіх черкасців – долучайтесь до таких акцій», – підкреслює Анатолій Бондаренко.

Про це інформує прес-служба КП "Дирекція парків"

реклама

Коментарі  

 
+2 #3 Гість 18.10.2022 01:42
Акція показового казнокрадства під час війни - волонтери збрають пожертви для ЗСУ, а мер разом з поплічниками продовжує дерибан бюджету під виглядом участі "кишенькових активісток", наближених до бюджетного корита?!((
Скільки коштів витрачено і скільки відмито по кишеням учасників "акції", питання риторичне.
Як це Бонд ще не ляпнув, що туї будуть сприяти обороноздатност і міста?
А дурнуватий піпл продовжує хавати дебільні видовища.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Світлана 17.10.2022 14:07
анюта ткаченко... Тобто батечко, заступник *Дирекції парків*, ....................................................Прокуратура продовжує робити вигляд, що нічого не відбувається. Гидота!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 1 17.10.2022 07:32
Тяжелые времена настали для мера и его компашка.Приходиться подрабатывать.Хотелось бы узнать стоимость этого действия .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100