Цьогорічний випускник черкаської міської гімназії №1 Кирил Мироненко удостоївся честі бути запрошеним до Конгресу США, що на Капітолійському пагорбі, - про це повідомили на сайті Першої міської гімназії.
Кирил Мироненко закінчив гімназію із золотою медаллю і влітку вступив на навчання до Джорджтаунського університету США.
А щорічний захід Hoyas on the Hill у Капітолії США відбувся у вересні на честь того, що Джорджтаун відзначив понад 450 випускників, які працюють в конгресі США. Серед них спікерка Палати представників Ненсі Пелосі, сенатор Джон Баррассо та інші.
Цього року на зустріч запросили чотирьох нинішніх студентів Джорджтаунського вузу. Кирил Мироненко був запрошений як стипендіат з України. Черкасець мав можливість звернутися до конгресменів, сенаторів та спікерки Пелосі з промовою, під час якої він подякував американському народу за підтримку України.
«Для мене було найбільшою честю представляти і говорити про Україну в Капітолії Сполучених Штатів. Як сказав шановний сенатор: Україна обов'язково переможе, і поверне всю свою територію», - написав на своїй сторінці у Facebook Кирил Мироненко.
Протягом всіх років навчання у школі Кирил Мироненко був абсолютним переможцем конкурсу "Гімназист року", брав участь у численних дебатних турнірах, де завжди визнавався переможцем в різних категоріях. На хлопця звернули увагу і на міжнародних молодіжних дебатах, що проводились кілька років тому в Ізраїлі, де команда гімназії здобула друге місцe.
Директор Першої міської гімназії Сергій Саєнко розповів «Прочерку», що Кирил Мироненко, успішно склавши іспити, вступив до двох американських вузів, але обрав для навчання саме Джорджтаунський університет і став стипендіатом.
«За всю мою діяльність я не зустрічав такої дитини, у ньому поєднано усе: і виховання, і знання, і культура. Це непересічна особистість. Я думаю, що ми ще не раз його там побачимо. Дуже пишаюся такими випускниками. До повномасштабного вторгнення дуже хотілося, щоб вони навчалися і розвивалися в Україні. Тепер найголовніше, що вони змогли продемонструвати усім свої знання та гарний результат. Звичайно, мені хотілося б, щоб вони повернулися до своєї держави», - поділився Сергій Саєнко.
Анастасія Бут
реклама
Коментарі
Подивись свій коментар під номером 4 придурку
Ты хоть знаешь как ленд-лиз переводится? Lend — давать взаймы; lease — сдавать в аренду, внаём. Халява по английски будет freebie.
Тепер послухай мене "експерд".Війна в Афганістані обійшлась бюджету США приблизно в 1 трлн.доларів.Не дивлячись на те,що США цю війну програли іхня економіка не рухнула на відміну від "совка".Так що бюджет США створений не тільки для іхніх громадян.Це перше.
У відкритих джерелах є інформація, що американці заморозили в своіх банках близько 200 млрд.доларів , які там розмістили кацапи, і ніхто ім ці кошти повертати не збирається.Це друге.
На сьогоднішній день нема жодного натяку зі сторони США про те що Украіна повинна заплатити ім за надану зброю( навіть ту що надійде по ленд-лізу).Висновки роби сам якщо розуму вистачить.Це третє.
Тебе самого чого з США вигнали? Тому що кацапська морда?
Я 5 лет там жил, потому и делюсь своим экспертным мнением. А ты дальше Дубиевки был где? Этот мажор Мироненко, видать, сыночек какого-то высокопоставлен ного чиновника(патри ота, естественно), потому за него так и вписываются здесь.
Ти довго жив в США комуняко?Якщо украінці і будуть розраховуватися з США землею то тільки кацапською.Подаруємо ім Ставропольський край наприклад, або пару прикордонних до Украіни областей
В США немає бюджетних місць. Безкоштовна освіта це совковий пережиток. Тому платили справді або батьки (це сотні тисяч доларів) або якийсь
фонд наприклад програма Фулбрайта. Є багато інших варіантів хто міг би заплатити. Щодо зброї, то США її постачає не безкоштовно, а в кредит. Українці після війни мають розрахуватися, скоріше за все своєю землею.
Цитата2: «Це непересічна особистість.», - поділився директор школи Сергій Саєнко.»
Конечно, «непересічна» - он ведь не пошел в тер.оборону или в ВСУ, но поехал учиться заграницу. Но еще более «непересичные» это родители мальчика - откуда, спрашивается, в военноее время столько денег* чтобы обучать свое чадо в одном из самых дорогих университетов США?
*сказки про какую то степендию - на совести Саенка. Учеба в подобных вузах стоит $десятки тысяч в год + проживание.
Стрічка RSS коментарів цього запису