реклама Делікат

Працівники державної лісової охорони та єгерська служба Уманського держлісгоспу постійно здійснюють рейди з охорони державного мисливського фонду та з метою попередження браконьєрства.

311566047_482345983919934_5703460616685577027_n

Полювання в умовах воєнного стану заборонене, а відвідування лісів на Уманщині і досі залишається небезпечним, через велику кількість вибухонебезпечних предметів, розкиданими після вибухів на складах.

Та, на жаль, знаходяться браконьєри, які намагаються полювати, незважаючи на заборону, яка діє до завершення воєнного стану.

Щоб виявляти таких працівники державної лісової охорони та єгерська служба Уманського держлісгоспу регулярно здійснюють рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.

Охорона мисливських угідь здійснюється працівниками підприємства на постійній основі у вигляді патрулювань.

Спіймати браконьєра на гарячому досить важко, а от на їхні пастки і люди, і тварини натрапляють часто. Ось і нещодавно виявлено та ліквідовано кілька так званих петель та капканів.

«Браконьєри полюють цілий рік, навіть у періоди розмноження тварин незважаючи на заборони, з використанням геть негуманних засобів. Адже петля, в яку потрапляє звір та за інерцією починає бігти, затягується. Тобто, намагаючись втекти, тварина сама себе душить. Також досить поширеними є пастки-ключки, які робляться зі звичайного металевого троса. Ними переважно ловлять зайців та куниць. На більшого звіра – на лисицю чи кабана – ставлять капкани, які є стовідсотковою смертю для тварини. Якщо козуля кабан чи олень копитом стане у такий капкан, то вже з нього вибратися не зможе та буде приреченою на загибель», – розповідає міжрайонний мисливствознавець Уманського лісгоспу Василь Ткачук.

Тому Уманський держлісгосп  нагадує: за незаконне полювання законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, що передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або карається громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, чи обмеженням волі на строк до трьох років.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100