реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до керівників великих підприємств і підприємців з проханням по можливості перенести свою роботу на нічний час чи другу зміну.

4_1004

– Моє звернення стосується здебільшого керівників великих підприємств, підприємців, які зможуть перенести своє виробництво на нічний час, – говорить у своєму відеозверненні Бондаренко.

У Черкасах вночі спостерігають профіцит електроенергії, а вдень її великий дефіцит. Через це можливі віялові відключення.

– Хто може перенести своє виробництво на другу зміну, нічний час, ми готові допомогти з усім, із забезпечення перепусток, іншою допомогою. Але це буде велика допомога країні – подолання енергетичної кризи, – зазначає Анатолій Васильович.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 Коля 28.10.2022 08:28
Мер!відімкни освітлення хоч би в центрі міста!!кому потрібне освітлення вулиць в комендантський час??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Олена 27.10.2022 19:41
Пане Бондаренко, а нічого що немає світла ні вдень ні вночі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 ЮЗР 27.10.2022 15:32
Цитую Юрій:
Є таке питання - пікове навантаження ввечері до 23:00. Зранку - з 6 чи 7 години. Скільки годин працюватиме підприємство? Якщо зміну починати з 23-ї, то як дістатися роботи, якщо транспорт вже після 20-ї практично не ходить?

Бондаренко лично возить всех будет как молодожонов на свадьбе :lol: телефон для записи 1505
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Юрій 27.10.2022 14:53
Є таке питання - пікове навантаження ввечері до 23:00. Зранку - з 6 чи 7 години. Скільки годин працюватиме підприємство? Якщо зміну починати з 23-ї, то як дістатися роботи, якщо транспорт вже після 20-ї практично не ходить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Юрій 27.10.2022 14:49
Цитую бродяга:
А что ? уже комендантское время отменили ?
Читаємо уважніше - сказано ж про забезпечення перепустками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Он 27.10.2022 14:22
Цитую бродяга:
А что ? уже комендантское время отменили ?
просто не в курсе,медали собирал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 бродяга 27.10.2022 10:59
А что ? уже комендантское время отменили ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 ЮЗР 27.10.2022 10:45
Сам работай ночью ... 8) И виключи освешение всё после 22.00