Гарячі номера телефонів

Сьогодні ще 176 дітей з числа пільгових категорій, талановитих та обдарованих дітей вирушили на відпочинок у Карпати. Загалом в рамках оздоровчої кампанії за кошти міського бюджету вже оздоровилися 659 дітей.

315045330_493245109499991_8967010472447986509_n

Про це повідомляє департамент соціальної політики ЧМР.

Багатодітна родина Лагодіч зі Слов‘янська відправляє на відпочинок двох доньок - Аню і Марію. Дівчата ще не були в Карпатах, мріють побачити там гори й перший сніг.

- Ми в квітні приїхали в Черкаси. Нам дуже подобається місто. Дуже затишно, хороші люди й дуже хороша ініціатива міської влади щодо відпочинку дітей. Дізналася про неї коли оформляла допомогу в департаменті соціального захисту. Дуже вдячна за можливість оздоровити дітей у Карпатах, - розповідає Євгенія Лагодіч.

12-річна Маша Владович їде в Карпати разом з 8-річною сестричкою Алісою. Родина дівчаток переїхала в Черкаси з Алчевська ще в 2015 року. Вони вже встигли освоїтися в новому місті, знайти друзів і стати переможцями багатьох міських конкурсів. Саме друзі й розповіли їм про відпочинок в таборі «Делюкс» і дівчатка чекають на неймовірні враження та багато нових друзів.

Побажати маленьким мандрівникам гарного відпочинку та щасливої дороги прийшов директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Євгеній Данченко.

Про відпочинок у Карпатах відгуки тільки найкращі, тому дедалі більше маленьких черкасців відправляються в Карпати за відгуками своїх друзів.

Нагадаємо, що на сьогодні триває запис дітей на 6 – 7 зміни. Заяву на відпочинок можна подати у громадській приймальні департаменту соціальної політики за адресою: бульв. Шевченка, 307, телефон для довідок: 56 60 18

Детальнішу інформацію щодо пільгових категорій, які мають право на відпочинок дітей за рахунок міського бюджету, та розкладу змін ви можете дізнатися тут.


реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100