Вибух у будинку міського голови Христинівки та кандидата у нардепи Миколи Наконечного розтрощив кімнату та вікно. На щастя в будинку нікого не було. Сусіди помітили, як зловмисник – молодий чоловік, заскочив у чорний легковик Міцубісі та зник, пише «Вечірня Умань».


Вибух стався орієнтовно у 19.30, коли зазвичай Микола Наконечний уже вдома. Він проживає у невеликому будинку неподалік від центру Христинівки. Зловмисники, можливо, очікували, що в будинку буде чимало люду – напередодні у Миколи Петровича народився онук...

Нині вулиця перекрита працівниками міліції, які очікують вибухотехніків з Черкас. Який тип гранати застосували злочинці, ще не відомо. Правоохоронці відмовляються від коментарів.

реклама

Коментарі  

 
-1 #29 Козак 24.10.2012 17:10
Що ви свинопаси, розказуєте тут? Микола Наконечний - справжній козак, поставив пам!ятник Івану Гонті! Оце вчинок гідний поваги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 Йолка 18.10.2012 21:50
Вах!Наконечний вигадав новий спосіб піаритись - кидати собі пітарди в дім і потім казати типу на нього напали...Схожа поведінка на його напарника яценка, який сам спричинив аварію і став жалітись, що на нього напали. :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 Realist 18.10.2012 13:37
Цитую Ужасть:
Ну, хочется...очень хочется Томенку, чтобы кинули в дом Бондаренка гранату :lol:

Знову тупИш, "Ужасть"? Мова про два різні епізоди: в одному Наконечний, в іншому - Бондаренко. Правда, враження з цими гранатами таке, що хтось просто прагне довести все до абсурду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Микола 18.10.2012 13:24
Цитую Ужасть:
Цитую ПРОЗОРО:
Щось стає не зрозуміло в кого ж кинули гранату.
Мабуть пан Томенко не бачить різниці між Лисянкою та Христинівкою, йому байдуже чи то Наконечний чи то Бондаренко - головне власний піар "чув дзін та не знаю де він",,,,

Ну, хочется...очень хочется Томенку, чтобы кинули в дом Бондаренка гранату :lol:
А может немножко опередил события, гранату еще не кинули а он уже озвучил :cry:
Что то самая "честная" опозиция тонет в волне черного пиара. То Даценко доллары берет за подготовку газетки с компрой против регионалов, то Булатецкий с типографскими пачками листовок машет, теперь гранаты в ход пошли.. :lol: :lol: Так и до ядерной бомбы недалеко :-?

Згідний з Вами. Залишається тільки ядерна чи бактерологічна зброя. Діоксином вже нікого не здивуєш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Ужасть 18.10.2012 13:08
Цитую ПРОЗОРО:
Щось стає не зрозуміло в кого ж кинули гранату. М.Томенко заявляє, що "... ще не вщухли розмови про те, що був здійснений напад на одного з кандидатів в депутати в Уманському виборчому окрузі, як в ніч на 18 жовтня було здійснено напад на керівника штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Черкаській області Анатолія Бондаренка".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 ПРОЗОРО 18.10.2012 12:46
Щось стає не зрозуміло в кого ж кинули гранату. М.Томенко заявляє, що "... ще не вщухли розмови про те, що був здійснений напад на одного з кандидатів в депутати в Уманському виборчому окрузі, як в ніч на 18 жовтня було здійснено напад на керівника штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Черкаській області Анатолія Бондаренка".
Мабуть пан Томенко не бачить різниці між Лисянкою та Христинівкою, йому байдуже чи то Наконечний чи то Бондаренко - головне власний піар "чув дзін та не знаю де він",,,, Отака от "команда" головних опозиціонерів !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Уманьчанка 16.10.2012 16:47
Наконечний на початку компанії мав гарний рейтинг десь біля 10%, однак люди, які роблять йому вибори виявилися низькокваліфіко ваними спеціалістами, адже за ці місяці результат мав би щонайменьше подвоїтися, а не погіршитися, тому щоб відпрацювати заробіток піарники і придумали цю низькопробну дешевку.Раджу Наконечному, поки не пізно, найняти фахову контору і дивися з цього ще щось і вийде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #22 огненный 15.10.2012 21:56
все ети комментарии прихвостней (шнырей) яценко. наконечный настоящий мужик в отличие от яценка и именно такому человеку место у власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Олександр 15.10.2012 20:15
Я знаю добере Питровича людина хороша ............ но Яценко не кращий те , що він робе видно зразу А ГАДАТЬ МОЖНА БАГАТО .. такшо незаймайтесь ірондой і бутьте при свому мненії .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Жора 15.10.2012 18:10
Наконечний розумник-фантазер, знайшов таки привід, щоб його пожаліли. Але він дуже фальшиво це зробив - відразу видно.