реклама Нормовен

реклама Нормовен

У ЧДТУ стартувала акція з виготовлення окопних свічок для ЗСУ. Як повідомила голова Студентської ради Черкаського державного технологічного університету  Ольга Басараб, студенти планують виготовити щонайменше 100 свічок і відправити їх на передові позиції, на Бахмутський напрямок.

- Ініціатива виникла після розмови з волонтерами, які їздять у одні з найгарячіших точок. Вони розповіли, наскільки на передових позиціях необхідні окопні свічки, - розповідає Ольга Басараб. -   Ми оголосили збір матеріалів для свічок (бляшанки (з-під консерв), свічки (нові або старі, великі чи маленькі, але тільки воскові), коробки з гофрованого картону (з великими сотами) або картон. Тож всі бажаючі можуть долучитися до нашого збору за посиланням https://send.monobank.ua/jar/AWbfHaEtDU

photo_2022-11-15_16-22-32

Свічки ми плануємо виготовляти доти, доки у них буде потреба. І плануємо розширювати види нашої допомоги військовим. Раніше ми уже збирали кошти на ліки, воду та продукти. На прохання військових, купували корм для тваринок, які залишились без домівок. Збирали кошти на автомобілі, біноклі. Також збираємо теплі речі студентам, які знаходяться на передовій, кошти на плитоноски та бінокуляр.

Про це інформує прес-клуб реформ

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100