Уманський держлісгосп за власні кошти підприємства придбав сучасного трактора DEUTZ-FAHR Agrotron 9340 TTV E3 та укомплектував його мульчером поверхневим Fighter 2.1 мод.2200 з гідрорегульованою балкою та двома гідромуфтами. Така комплектація дозволяє повністю відмовитися від спалювання порубкових решток на суцільних зрубах, так як даний лісовий мульчер розроблений спеціально для подрібнення гілок, кущів, пеньків та великих гілок після заготівлі лісу.

316263130_505226494981977_4698964888630554924_n

Така техніка дає змогу забезпечити виконання вимог лісової сертифікації, яку нещодавно підтвердило підприємство, позитивно пройшовши оцінку відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку.

Вимоги сертифікації до практики проведення лісогосподарських заходів базуються на забезпеченні екологічної та соціальної безпеки. Тому при веденні лісового господарства слід зберігати під час проведення заготівлі цінні та рідкісні дерева і чагарники, насінники і плюсові дерева, що є важливими для збереження біорізноманіття елементами насаджень, такими як сухостій, повалені, фаутні, поодинокі старовікові дерева тощо. А також обмежити спалювання порубкових решток, залишивши їх для перегнивання (цілими або подрібненими спеціальним устаткуванням).

Відтепер підприємство з легкістю виконує такі вимоги, залишаючи в лісових масивах достатню кількість мертвої деревини, зберігаючи цим природні екологічні процеси.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100