Як повідомив в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко, нині в Черкасах близько 100 таких будинків. Програма поширюється на всі типи управління будинками: ОСББ, ЖБК, а також ті, якими керують управлінські компанії, пише 18000
Вартість генератора або іншого джерела безперебійного живлення зможуть відшкодувати всім будинкам, які придбали його після 10 жовтня. Саме в цей день відбувся перший масовий ракетний обстріл ворогом української інфраструктури.
Отрешко також розповів про механізм відшкодування.
– Перший крок – управитель будинку викликає представника теплопостачальної організації і вони разом складають акт, що цей будинок не може бути забезпечений теплом без джерела безперебійного живлення, також разом визначають потужність, яка потрібна, щоб забезпечити функціонування системи, – зазначив чиновник.
За наявності акту будинок купує джерело безперебійного живлення, встановлює його в будинку та знову запрошує представника теплопостачальної організації. Разом вони складають ще один акт про те, що придбаний генератор справді працює і подає тепло.
– Наявність цих двох актів і документів про придбання є достатнім для компенсації, – запевнив Сергій Отрешко.
Він наголосив, що компенсація вартості відбуватиметься не у відсотках, а в певній сумі, ключовим є потужність придбаного джерела живлення.
– Наприклад, до 3,5 квт – компенсація – 30 тисяч, до 5 квт – 45 тис. грн, – пояснив посадовець.
реклама