З ініціативи фонду Lions Clubs International 2 загальноосвітніх та 8 дошкільних закладів безкоштовно отримали генератори та інвектори виробництва Німеччини та Нідерландів.

Lions Clubs International – це сукупність міжнародних громадських благодійних організацій – клубів, що виконують різні гуманітарні проєкти. Ураховуючи події, які відбуваються в Україні, створення належних умов в освітніх закладах Черкас є важливою місією.

323022379_2311797915643008_4527096934360083150_n

«Для нашого міста, а особливо дошкільних та загальноосвітніх закладів, зараз важлива будь-яка підтримка. Адже діти повинні отримувати освіту якісно, попри всі труднощі, які створила рф. Тому дякуємо Lions Clubs International та сподіваємося на подальшу співпрацю», - зазначає профільна заступниця Анастасія Чубіна.

Співпраця Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Черкаси з міжнародною організацією Lions Clubs International почалася ще у 2020 році впровадженням освітньої програми позитивного розвитку «Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття», яка була схвалена МОН України і адаптована для України. З того часу за програмою було навчено близько 300 педагогів міста, у тому числі й адміністрація 8 шкіл міста.

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100