У 2022 році державними лісогосподарськими підприємствами Черкащини реалізовано  235,4 тис. кубометрів дров непромислового використання, основними споживачами яких є населення, соціальна сфера, ЗСУ. Для порівняння – за  2021 рік було реалізовано 218,8 тис. кубометрів дров.

Найбільшим попитом користувалися твердолистяні породи, такі як дуб, граб, ясен, клен. Вони мають високу теплотворну здатність і вважаються дровами тривалого горіння, тож добре підходять для опалення.

photo_2023-01-04_15вролджє-26-35

Протягом 2022 року найбільше реалізували деревини дров’яної непромислового використання  населенню: Чигиринський  держлісгосп  – 61,1 тис. кубометрів та Звенигородський держлісгосп – 59 тис. кубометрів.

Також населення користується сервісом «ДроваЄ», який розпочав роботу 15 жовтня. З того часу дрова «онлайн» у держлісгоспах Черкащини придбали 82 покупці. Загальний об’єм дров, куплених через сервіс «ДроваЄ», склав 617 кбм. Всі замовлення, зроблені у 2022 році населенням, – виконані.

Попри збільшення кількості замовлень, дров у лісових господарств  вистачило. Ціни на них майже не змінювалися протягом року.

У держлісгоспах створений достатній запас дров. Першочергово держлісгоспи резервують дрова для забезпечення потреб місцевого населення, жителів прифронтових областей, соцсфери, для обороноздатності країни, ЗСУ.

Для потреб ЗСУ та обороноздатності у 2022 році держлісгоспами Черкащини передано 7218,4 кубометрів деревини та пиломатеріалів. Відправлено 2,1 тис. кубометрів дров до прифронтової Донеччини. Підтримали лісівники Черкащини Херсонщину – було передано 60 кубометрів дров’яної деревини та 27 кубометрів дров колотих для однієї з громад.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100