У Польщі українські лікарі проходитимуть курс із аеромедичної евакуації та надання медичної допомоги військовим та цивільним з важкими термічними травмами. Таке навчання є наступним та черговим етапом у посиленні фахових знань спеціалістів із протидії викликам повномасштабної війни в Україні.

Загалом у навчанні братимуть участь лікарі з Українського науково-практичного центру екстреної медицини та медицини катастроф МОЗ, Одеської, Черкаської, Львівської, Київської та Івано-Франківської областей (ЦЕМД).

IMG_2198-2

Зазначимо, що такий двосторонній обмін досвідом між українськими та польськими лікарями було започатковано завдяки ініціативі та домовленостям перших леді України та Польщі – Олени Зеленської та Агати Корнґаузер-Дуди.

Також у підготовці проєкту взяли активну участь представники Бюро національної безпеки Польщі, представники центру медичної авіаційної служби,  представники Міністерства охорони здоров’я Польщі та Міністерства охорони здоров’я України.

Нагадаємо, що попередньо інша група фахівців навчалась на авіаційно-рятувальній базі у Варшаві, де український медперсонал удосконалював навички щодо евакуації поранених повітрям. Теоретичну та практичну частини навчання проводили медичні інструктори та інструктори з льотної підготовки, які щоденно навчають персонал медичної авіаційної служби Польщі.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100