реклама

реклама

Вперше в історії незалежної України "Укрзалізниця" запустила швидкісне сполучення для Черкас з Києвом.

15cc062d-5773-490a-a4b2-c68f3da7f953-900x600

Про це повідомила пресслужба компанії.

Відтак, “Укрзалізниця” призначає “Інтерсіті+ №730/729 Київ — Черкаси”. У компанії нагадали, що минулого року тут було завершено довгоочікуваний проєкт з електрифікації, який дозволяє пустити до жителів Черкас комфортний та модерновий Hyundai Rotem.

З Києва поїзд відправлятиметься з 20 січня щоденно, крім вівторків, о 17:50, і прибуватиме до Черкас о 21:07. Зворотно, з Черкас, поїзд відправлятиметься з 21 січня щоденно, крім середи, о 6:33 і прибуватиме до Києва о 9:39.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Марія Іванівна 16.01.2023 09:26
Хто знає, чи є зупинка у Смілі, а то не знайду перелік зупинок. І мене здивувало, що до Черкас їхати більше 3 годин, який же то швидкісни?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Solid/// 15.01.2023 23:16
1-НЕ электрофицЫрова ли а через "И", звичайно.
Катсапы, изучайте свой язЫЫЫЫК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Шульц 15.01.2023 17:20
Цитую Іван:
Здивувала ціна на Черкаси-Шевченко.За 30 хвилин,більше 100 грн.,а до Києва лише трохи дорожче.

Здивувало те,що від Черкас, що від Шевченка одна ціна. Маркетинговий хід, чи обман споживачів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Solid/// 15.01.2023 11:20
Цитую Максим:
В общем електротягу пустили а дорогу забыли сделать Черкасы смела , дорого вобще не готова електрички ели елутн

Якщо неук по-кацапськи ботає то
1-электрофицЫрова ли
2-Электрички
3-ЧеркасСы - Смела
4- "ели елутн" - взагалі щось Zомбічеське
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 ЮЗР 15.01.2023 11:11
Электричества не хватает,а на трамвай есть!? Где Логика?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Максим 15.01.2023 08:01
В общем електротягу пустили а дорогу забыли сделать Черкасы смела , дорого вобще не готова електрички ели елутн
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Solid/// 15.01.2023 01:12
Позбавлена розуму хейтерня негодує.
Забула що йде війна й енергетики зайняті тим, щоб всяка *** мала електирику й могла строчити тут всяке "електрофицЫрова ли а путя нет"
Путі їм не вистача.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Іван 14.01.2023 22:48
Здивувала ціна на Черкаси-Шевченко.За 30 хвилин,більше 100 грн.,а до Києва лише трохи дорожче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 ЮЗР 14.01.2023 21:10
3 часа?) Это такой "скоросной"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 Оля 14.01.2023 20:12
))))) скоростное))) самим не смешно? 3:10 в дороге.
Саму ветку Черкассы Шевченко електрофицырова ли а путя нет он этот участок едет 33-37 минут это очень долго. Максимум 20 минут. Раньше дизель за 30 минут проезжал. Електрички также запустили а едут 1:05