реклама

реклама

Один мій знайомий, водій автобуса, а нині боєць ЗСУ, часто порівнював свій автобус з літаком, а себе – з його командиром. Тільки, наголошував, є одна відмінність: «У мене немає другого пілота, немає помічника, штурмана, бортінженера. Я один відповідаю за все. Ніхто в дорозі не підкаже, не замінить в разі потреби. Це щось особливе – відчувати відповідальність за життя своїх пасажирів, за їх здоров’я і навіть за їх хороший настрій», пише viche.ck.ua

А пасажири, сідаючи в автобус, на всі сто відсотків впевнені: водій все знає і все вміє, і привезе куди потрібно, точно в строк. Керівник Лисянського автопідриємства на Черкащині Олег Задульський, на зорі його заснування 12 років тому, підбирав собі команду саме за такими критеріями. Професійність, надійність і людяність в будь-яких ситуаціях. Щоб у кінцевому пункті призначення почути :«Ви дуже хороший водій, нам було приємно з вами їхати».

dsc_7320-1536x1024

–З таких високопрофесійних, вмілих водіїв, механіків і складається наш колектив, – говорить Олег Степанович. – Інших не тримаємо. Це я можу сказати про Василя Стадника, Юрія Мошенського, Романа Глушенка, Валерія Михайленка, Олексія Чередника, Максима Дехтяра та інших. З початком повномасштабної агресії два наших водії – Роман Циган і Богдан Задульський із своїми автобусами стали в ряди захисників України. Ми також, як можемо, підтримуємо наших воїнів – передаємо на фронт запчастини, ремонтуємо військовий автотранспорт.

Коли почалася війна, автобуси певний час не курсували, і це був чи не найважчий період для перевізників. «Ми звикли до своїх пасажирів, а вони до нас. Хвилювалися, телефонували, запитували, коли знову в рейс, – говорить Юрій Мошенський (на знімку). – І коли знову відновили маршрути, радості не було меж. Особливо в моїх основних пасажирів – сільських пенсіонерів».

Сьогодні ФОП »Задульський Олег Степанович», або як в народі кажуть, автобуси Задульського, обслуговують пригородні маршрути, доставляють пасажирів у Черкаси та Київ. До речі, з нового року, на прохання жителів Лисянщини, відкрили ще один рейс до обласного центру, через Городище і Смілу. І такі новації не останні, запевняє Олег Задульський, лиш би скоріше настали перемога і мир, щоб люди могли їздити у всі куточки нашої мальовничої і незламної України.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100