У середу, 1 лютого 2023 року, о 18:30 в артукритті ТРЦ "PIONEER" (бульвар Шевченка, 274) відбудеться літературний вечір українського поета, прозаїка та перекладача Юрія Андруховича. Модератор заходу – Президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ та видавець Святослав Померанцев – поспілкується із Юрієм Андруховичем про творчість письменника під час війни, про культурну дипломатію України, активним учасником якої є автор, про майбутнє української літератури.

Автор зачитає свої нові, ще не опубліковані тексти. На літературному вечорі також буде презентований крайній роман автора «Радіо Ніч» – найгостросюжетніший, а водночас найліричніший твір Юрія Андруховича, що вже встиг стати одним із найзначущих видань минулого року. Роман також став фіналістом премії BBC-Книга року 2021.

index

Народився автор в 1960 році в Івано-Франківську. У 1985 році співзаснував поетичну групу «Бу-Ба-Бу», яка одною з перших почала відновлювати в українській літературі карнавальні та буфонадні традиції, продемонструвала успішний приклад творення соціокультурного міту. Один із засновників постмодерністської течії в українській літературі. Автор 6 поетичних збірок, 8 збірок оповідань та есе, 7 романів, найактуальніший з яких – «Радіо Ніч» (2020). Лауреат престижних українських та міжнародних премій, таких як Angelus, Премія Віленіци, Премія імені Ганни Арендт, Премія Гейне міста Дюссельдорфа. Також здобув Медаль Ґете. Творчість Андруховича має значний вплив на перебіг сьогоднішнього літературного процесу в Україні, з його іменем пов'язані перші факти неупередженого зацікавлення сучасною українською літературою на Заході.

Події відбуваються в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Вхід вільний

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Гламур 17.01.2023 10:50
Немає вже в Україні ніякого внутрішнього культурного діалогу. Діалог глухих з німими? Нема про що слухати і говорити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100