Пункт прийому, збереження і первинної обробки зерна, потужністю 60 тисяч тонн зерна на рік, відкрили в селі Будище Лисянського району. Символічну стрічку перерізали голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, голова обласної ради Валерій Черняк та керівництво підприємства.
Будищанська дільниця – вже третя на рахунку ТОВ «Кононівський елеватор», основним видом діяльності якого є складське господарство. Усі підприємства працюють на сучасному обладнанні, з використанням прогресивних технологій.
Як стверджують керівники підприємства, Будищанська дільниця, продовжуючи добрі традиції основного підприємства, забезпечить якісними послугами сільськогосподарських товаровиробників та братиме активну участь у розвитку інфраструктури території.
Крім того, нове підприємство створило для майже 50 жителів села робочі місця, усі працівники також матимуть повний соціальний пакет, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.
Заступник генерального директора компанії «Kернел-Трейд» Олександр Головін зазначає:
– Як зауважував голова ОДА Сергій Тулуб, черкаський регіон – стратегічний, адже Україна – аграрна держава, а Черкащина – аграрна область. Тому відкриття високотехнологічного підприємства, яке працюватиме на благо району та області, – сьогодні дійсно знаменна подія. Особливу вдячність я хотів би висловити керівництву області за допомогу та підтримку, яку вона нам постійно надавав.
Олександр Головін також додав, що компанія не збирається зупинятися на цьому об’єкті і сьогодні вони вже працюють над відкриттям ще 5 елеваторів в області.
На актуальності таких дій наголошує і очільник області.
– Ця подія – ще раз підтверджує правильність курсу влади на розвиток села та успішну реалізацію програми «Будуємо нову Черкащину». Чому це важливо? Та хоча б тому, що Черкащина вже 3 рік поспіль дає рекордні врожаї зернових, але зерносховищ, на жаль, сьогодні ще не вистачає для усього зібраного зерна. Тому влада постійно дбає про збільшення потужностей для зберігання цього дорогоцінного продукту, – підкреслив голова ОДА Сергій Тулуб.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису