реклама

реклама

Договір про співпрацю та партнерські взаємовідносини між департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «АЙСЕК в Україні» днями підписали заступниця директора департаменту - начальниця управління освіти Надія Євчак та Голова Правління відокремленого підрозділу ВМГО «АЙСЕК в Україні» у м. Черкаси Тетяна Цап.

327458351_628968512566671_2842501963684295868_n

«AIESEC» — міжнародна молодіжна організація, яка розвиває лідерство у молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведення подій для розвитку молодих лідерів. Відділення «AIESEC» функціонують в 111 країнах світу, зокрема 12 з них знаходяться у містах України, серед яких є і Черкаси. Співпраця нашого міста з організацією розпочалася ще у 2019 році.

Так, у рамках співпраці, учні закладів загальної середньої освіти стануть учасниками Всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі». У школах планується проведення інформаційно-просвітницьких тренінгів, які ознайомлять черкаську учнівську молодь з цілями та завданнями Організації Об’єднаних Націй.

«Найбільший урок у світі» - це всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (UNICEF), яка знайомить дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку. Проєкт сприяє підвищенню обізнаності про глобальні проблеми та цілі сталого розвитку, мотивує бути активними та свідомими, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.

Про це інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Іван 26.01.2023 00:13
Такі уроки вже проводяться років 10.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100