реклама

реклама

Державна аудиторська служба України відзначила 30-річчя з Дня створення. З нагоди ювілею в Черкасах відбулися урочистості, де відзначили кращих працівників цієї державної структури.

1A249610-F2ED-49D8-80CC-18DB4560414E

Працівників Управління Північного офісу державної аудиторської служби в Черкаській області вітали керівники обласної та міської ради, силових структур, волонтерських організацій.

Вони відзначали важливість Державної аудиторської служби України та її обласного офісу зокрема. Адже, реалізуючи державну політику у сфері фінансового контролю, фахівці-аудитори допомагають економії бюджетних коштів, що особливо важливо в період воєнного стану. Зокрема,  завдяки  їм за три останні роки відшкодовано 150 мільйонів гривень фінансових порушень, упереджено порушень у сфері закупівель на 1,7 мільярди гривень.

«Від імені керівництва міста дякую фахівцям, які захищають державні інтереси, запобігають фінансовим порушенням та їх наслідкам, оперативно реагують на економічні загрози, допомагають контролювати стабільність нашої економіки та добробут у державі»,  – відзначив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Від імені Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, Черкаської міської ради та виконавчого комітету Юрій Тренкін вручив відзнаки кращим держаудиторам – за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток системи державного фінансового контролю, а також із нагоди 30-річчя з дня прийняття Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», який започаткував становлення Держаудитслужби України.

Зокрема, медалями «За сумлінну працю» нагороджено начальника Північного офісу служби в Черкаській області Тетяну Велько, заступника начальника управління – начальника відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Олексія Гончаренка, начальника відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Нелю Золотарьову.

Подяки міського голови Черкас отримали начальник відділу контролю в соціальній галузі та сфері культури Оксана Довганюк, заступник начальника відділу контролю в галузі оборони, правоохоронних органах та органах влади Інна Курченко, головний державний аудитор відділу контролю в галузі оборони, правоохоронних органах та органах влади Сергій Червінський.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100