реклама

реклама

Поліція охорони Черкащини продовжує встановлювати системи «термінового виклику поліції» для оперативного реагування на надходження сигналу «тривога» з метою припинення чи попередження правопорушень.

Cherkasy_09_2

Наразі в межах області встановлено 950 систем «терміновий виклик поліції». Всі вони позначені відповідним написом. У разі порушення публічної безпеки та порядку, скоєння правопорушення, будь-який громадянин, побачивши інформаційну наліпку, може звернутися до адміністрації закладу з проханням терміново викликати поліцію, натиснувши «тривожну кнопку».

Кваліфіковані співробітники пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області в цілодобовому режимі стежать за станом «тривожок». У разі надходження сигналу про спрацювання, оператор негайно скеровує на об’єкт найближчий з екіпажів поліції охорони. По прибуттю, правоохоронці оперативно з’ясовують причину надходження тривожного сповіщення та вживають заходів щодо затримання правопорушників чи проводять профілактичні бесіди. Щодоби від 10 до 20 разів громадяни та замовники натискають «тривожну кнопку».

Крім того, Департамент поліції охорони запровадив соціальний проєкт – розміщення систем «термінового виклику поліції охорони» в громадських місцях. Такі системи встановлюються на фасадах будинків, місцях масового перебування громадян та підсвічуються для розпізнавання у темний час доби.

Адреси систем «термінового виклику поліції охорони»:

– м. Черкаси, бул. Шевченка, 307;

– м. Черкаси, бул. Шевченка, 258;

– м. Черкаси, вул. Надпільна, 285;

– м. Ватутіне, вул. Дружби, 10;

– м. Звенигородка,  вул. Грушевського, 131;

– м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 8;

– м. Сміла, вул. Незалежності, 43а;

– м. Сміла, вул. Кармелюка, 74а;

– м. Умань, вул. Незалежності, 3;

– м. Умань, вул. Михайлівська, 120.

Управлінням поліції охорони в Черкаській області ведеться активна робота щодо збільшення таких систем термінового виклику правоохоронців. Тож до кінця року їх кількість планується збільшити в рази.

Управління поліції охорони в Черкаській області

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100