Напередодні 37-ї сесії Черкаської міської ради відбулася узгоджувальна рада, яку провів секретар міськради Юрій Тренкін. Керівники депутатських фракцій та профільних департаментів розглянули й обговорили питання, що будуть винесені завтра, 2 березня, на сесійне засідання. Загалом майже півтори сотні питань, п’ята частина з яких – галузеві, решта – земельні.

088A4980

Насамперед, народні обранці заслухають звіт про роботу першого заступника Черкаського міського голови Сергія Тищенка та заступників голови Марини Гаркавої, Анастасії Чубіної, Віктора Беззубенка і Павла Валенчука.

Депутати мають внести зміни до кількох попередніх рішень міської ради. Зокрема, які стосуються забезпечення законності та профілактики правопорушень у місті, бюджету Черкаської міської територіальної громади, Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2020-2023 роки.

Серед питань, які виносяться на розгляд сесії – затвердження звіту про виконання бюджету Черкаської міської територіальної громади за 2022 рік, оренда комунального майна, визначення балансоутримувачів деяких нежитлових приміщень, безоплатна передача у власність громади захисних споруд цивільного захисту.

Народні обранці мають розглянути петицію про повернення в закладах загальної середньої освіти одноразового безоплатного харчування учнів 1-4 класів, які не належать до пільгових категорій. Слухатимуть питання про утворення департаменту дорожньо-транспортної  інфраструктури та екології,  про закріплення територій за комунальним підприємством «Благоустрій» Черкаської міської ради для їх подальшого утримання, впорядкування та обслуговування.

Мають ухвалити нові редакції Статутів КП «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» Черкаської міської ради» та КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба».  На розгляд депутатів винесуть рішення про внесення змін до Регламенту Черкаської міської ради 9 скликання та до деяких рішень міської ради, які стосуються повноважень управління інспектування.

Також планують включити в порядок денний сесії питання про зміни до програми надання підтримки ВПО у Черкасах, та програм, які стосуються підтримки обороноздатності.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100