Нині тривають роботи з укладання щебенево-мастильного асфальтобетону на вул. Хрещатик. Ремонтники працюють на відрізку між вул. Дашковича та Леніна.


Перед цим ЩМА укладали на проспекті Хіміків, інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.


ЩМА – це останній верхній шар асфальту, головне завдання якого уберегти основу дороги від руйнації і потрапляння опадів.


Щебенево-мастильний асфальтобетон є водонепроникним завдяки спеціальним емульсіям, що входять до складу суміші.

 

 

Фото прес-служби Черкаського міськвиконкому

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #17 Оксана Колісник 26.10.2012 20:21
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Кому цікаво, то про дорожні покриття зі ЩМА ось у цьому підручничку http://www.bibl.nngasu.ru/electronic%20resources/uch-metod/highways/4584_Kostin_asfaltobeton.pdf ... Дивіться і контролюйте, хто хоче.

Вижу, что и Вам не дают покоя лавры слесаря-интеллигента Полесова из "12 стульев" Ильфа и Петрова :lol: :lol:
Такой широкий круг практических знаний....и не востребован :-) На пальцах одной руки можно перечислить вопросы в каких пани Оксана не разбирается и не может дать совет. Жаль, что сейчас уже нет Домов Советов...там бы Ваш талант раскрылся в полной мере :lol:
Зато Ваші обдарування затребувані і використані на "всі сто". Звісно, специфічні смаки у Ваших роботодавців, але про них не сперечаються. Як кажуть і "Ужасть" - твар Божа... Закриємо носа і хай собі живе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Ужасть 26.10.2012 16:30
Цитую Оксана Колісник:
Кому цікаво, то про дорожні покриття зі ЩМА ось у цьому підручничку http://www.bibl.nngasu.ru/electronic%20resources/uch-metod/highways/4584_Kostin_asfaltobeton.pdf До речі, там наголошується на необхідності вкладання суміші на суху поверхню, на додержання темперетурного режиму робіт, вазі котків та швидкості їхнього руху при ущільненні покриття. Дивіться і контролюйте, хто хоче.

Вижу, что и Вам не дают покоя лавры слесаря-интеллигента Полесова из "12 стульев" Ильфа и Петрова :lol: :lol:
Такой широкий круг практических знаний....и не востребован :-) На пальцах одной руки можно перечислить вопросы в каких пани Оксана не разбирается и не может дать совет. Жаль, что сейчас уже нет Домов Советов...там бы Ваш талант раскрылся в полной мере :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Оксана Колісник 26.10.2012 12:01
Кому цікаво, то про дорожні покриття зі ЩМА ось у цьому підручничку http://www.bibl.nngasu.ru/electronic%20resources/uch-metod/highways/4584_Kostin_asfaltobeton.pdf До речі, там наголошується на необхідності вкладання суміші на суху поверхню, на додержання темперетурного режиму робіт, вазі котків та швидкості їхнього руху при ущільненні покриття. Дивіться і контролюйте, хто хоче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Полишинель 26.10.2012 11:39
Жаль вибори закінчуються, риги так і задишать обідраними дороги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Василь 26.10.2012 11:20
В голубих сьогодні "покращання", давайте не будемо псувати їм свято :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Оксана Колісник 26.10.2012 11:11
Цитую Олексій:
Всім хто писав. Я не технолог по укладанню асфальту, проте скажу, що їду кожен ранок на роботу і бачу Одарича який дійсно контролює роти по укладанню ЩМА.
А Сергій Олегович - технолог? Він, скоріше, спостеріга за роботами. Контроль же ж - то інше. Звісно, що минулорічні проблеми з дорогами мали б чомусь вчити. Але про те, чи так сталося точно знають ... технологи. Ну і, звісно, сам Сергій Олегович. А ми з Вами дізнаємося дещо пізніше. До речі, термін служби дорожнього покриття зі ЩМА - 20 років. Якщо воно зроблене якісно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Новый Гость 26.10.2012 10:18
Цитую Олексій:
Всім хто писав. Я не технолог по укладанню асфальту, проте скажу, що їду кожен ранок на роботу і бачу Одарича який дійсно контролює роти по укладанню ЩМА.

И где же ты ездишь, что каждое утро видишь,
получается, что все на одном месте и Одарыч и дороги.
Бредовище.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Скептик. 26.10.2012 10:08
Олексію, і які результати контролю, якщо на Благовісній асфальт знову слали в калюжі? А хто відповість за героїчну роботу минулого року, якщо по Ільїна , Благовісній та Котовського було використано 5,5 млн. грв., а зараз вирівнювальний шар, контрольований Одаричем та Леоновим,- здирають і будуть влаштовувати його знову? А хто відповість за використання наших коштів? Хто уже повинен сидіти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Олексій 25.10.2012 20:44
Всім хто писав. Я не технолог по укладанню асфальту, проте скажу, що їду кожен ранок на роботу і бачу Одарича який дійсно контролює роти по укладанню ЩМА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Оксана Колісник 25.10.2012 20:39
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Олексій:
Ау скептики ви де??? Тільки не треба починати, "довго робили", "подивимось після зими" і т.д. :P :P :P
А що Ви від "скептиків" хочете? Щоб усі зашморгали носами: "Как ми билі нєправи!Ми больше ні будім!"? Звісно, добре, що кладуть цю ЩМА на Хрещатику! Я навіть оптимістично понадіюся, що встигнуть до анонсованого "Прочерком" першого снігу, замостити решту вулиці. Бо ж це тільки хіба п'ята частина її протяжності. Як гадаєте: встигнуть? Хоч трохи ще? Нє?:)
"Мінус" означає, що не встигнуть, чи що на зло не асфальтуватимут ь? Шо скажете, "Ужасть"?