реклама Делікат

Монографію «Competentization and mathematical education», створену міжнародним авторським колективом на чолі з професоркою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ніною Тарасенковою і видану англійською мовою в Угорщині у 2021 році, включено до каталогу Бібліотеки Конгресу США.

Oblogka_monograph_2021_copy

Книга документує та популяризує досвід вітчизняних та закордонних фахівців у галузі дидактики математики й спрямована на розв’язання проблеми підвищення якості математичної освіти в умовах компетентнісного підходу.

Палітру наукових роздумів і результатів авторського колективу представлено в таких концентрах:

— Вивчення математики в ЗЗСО і ЗП(ПТ)О (Розділ 1).

— Математична підготовка в університеті (Розділ 2).

— Підготовка вчителя математики у вищій та післядипломній освіті (Розділ 3).

Перший розділ  монографії присвячений концептуальним засадам побудови модельної навчальної програми з математики для 5-6 класів Нової української школи; методиці використання дидактичного картування в контексті комплексного підходу; змісту і специфіці текстових задач з фінансів і податків у навчанні математики в закладах загальної середньої освіти.

У другому розділі  монографії розглядаються такі аспекти: аналіз педагогічних методів, які використовуються в навчальному процесі в технічних ЗВО; особливості реалізації прикладної спрямованості у навчанні вищої математики в технічних університетах; інтегроване навчання вищої математики в технічних закладах вищої освіти.

У третьому  розділі  монографії висвітлюються проблеми використання імітаційної діяльності вчителя як інструменту для формування в майбутнього вчителя математики знань з геометрії та її дидактики та включення інтегрованого навчання математики та іноземної мови (MLIL) в професійну підготовку вчителя математики та розробки відповідних навчально-методичних матеріалів.

Розпочата в монографії дискусія не вичерпує всіх аспектів проблеми й очікує на своє продовження, оскільки інформаційне поле з даної проблематики є надзвичайно широким, а розв’язання проблеми — надзвичайно важливим.

Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

реклама

Коментарі  

 
+1 #3 А 16.03.2023 18:01
Цитую Яків Миколайович:
Цитую імітатор:
"імітаційна діяльність вчителя" цим усе сказано

Суть математики - в побудові імітаційних моделей об'єктів реального світу, що враховують їх суттєві кількісні властивості та співвідношення.

серьезно?Это задача математики?Это задача моделирования, используя математические методы...при "совковых митрофанушках" были серьезные школы...А сейчас идет "гуманизация"
школьного образования.проще говоря....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Яків Миколайович 16.03.2023 08:12
Цитую імітатор:
"імітаційна діяльність вчителя" цим усе сказано

Суть математики - в побудові імітаційних моделей об'єктів реального світу, що враховують їх суттєві кількісні властивості та співвідношення, та подальшому дослідженні цих моделей як абстракних математичних об'єктів. Але совковим мітрофанушкам годі це пояснювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 імітатор 15.03.2023 16:30
"імітаційна діяльність вчителя" цим усе сказано
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100