реклама Делікат

Відповідно до наказу МОН України від 03.03.2023. № 232 два проєкти науковців Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали фінансову підтримку МОН України.

Вони пройшли конкурсний відбір з-поміж значної кількості проєктів фундаментальних, прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління МОН України. Фінансування цих проєктів коштом державного бюджету України розпочнеться з 2023 року.

Наукові проєкти Черкаського національного університету — це фундаментальні дослідження професора Сергія Корновенка «Соціокультурний простір України другої половини ХІХ — першої третини XX ст.: селянський світ» та професора Віталія Масненка «Протидія історичній політиці країни-агресора РФ у процесі деокупації українських територій».

11542

—  Проєкти наших науковців спрямовані на захист національних інтересів України, збереження духовних, інтелектуальних цінностей українського народу як носія суверенітету та протидію гібридній агресії рф, що є надзвичайно важливим за умов повномасштабної війни рф проти України, — зазначив проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло. — Керівникам та колективам виконавців бажаю успіху та натхнення в реалізації задуманих цілей.

Про це йдеться на сайті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100