реклама

реклама

28 березня Черкаська міська рада не підтримала звернення групи депутатів до ВР про недопущення реєстрації в Україні одностатевих шлюбів. Звернення озвучила депутат міськради, громадський діяч Любов Майборода.

Утримувались або не голосували фракції "Голос", "Європейська солідарність", "Черкащани".

«Вважаю, що за умови прийняття такого закону наші діти потрапляють у неповноцінні умови виховання, які призводять до психічних відхилень у цілком здорових дітей. Разом з депутатами-християнами планую повторно винести питання на розгляд», – пише депутат Любов Майборода

337993212_3576968922586900_6179724680345671220_n

Нагадаємо, священнослужителі Православної Церкви України виступили проти створення інституту "реєстрованого партнерства", що передбачає поданий до парламенту законопроєкт № 9103. Про це повідомляє ПЦУ.

Відповідний документ передбачає реєстрацію "одностатевих партнерств". В рамках документу, у разі його ухвалення, планують запровадити інститут реєстрованого цивільного партнерства лише для одностатевих пар.

Утім, Священний Синод ухвалив заяву, де називає "реєстроване партнерство" таким, що "суперечить природному Богом встановленому закону, порушує норми Конституції України щодо визначення шлюбу як союзу одного чоловіка і однієї жінки".

реклама

Коментарі  

 
-1 #17 Чiп не Дейл 31.03.2023 06:39
Суспільство рухається вперед долаючи застарілі стереотипи. Це є прогрес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Світлана 30.03.2023 16:23
Цитую Орнітолог:
Уявити не міг, що у воюючій країні гомосєки будуть просувати свою гнилятину, а Черкаси виявляться попереду всіх
Діагноз - латентний гомосексуаліст!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Орнітолог 29.03.2023 21:42
Уявити не міг, що у воюючій країні гомосєки будуть просувати свою гнилятину, а Черкаси виявляться попереду всіх
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 Тайфун 29.03.2023 21:02
Цитую Орест:
Звідки така дикість? Кого представляє міська рада? Педофілія і лесбійок? Я в шоці.

Подивіться на яких машинах вони возять своїх хлопчиків по банях!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Петрович 29.03.2023 14:37
Цитую Перехожий:
Сваіх нє брасаєм...

Звісно що "не брасают". Тому що, більшість місцевих депутатів прихильно ставляться до реєстрації одностатевих шлюбів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Не такие 29.03.2023 09:14
Хотели в Европу? Получите и распишитесь. То ли ещё будет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Чпок 29.03.2023 09:03
Цитую Ая-яй:
Священний Синод називає "реєстроване партнерство" таким, що "суперечить природному Богом встановленому закону, порушує норми Конституції України". Голосування ж показало зневажання черкаськими депутатами і встановлених Богом законів і Конституції. Хто їх таких обирав?

А Синод часом не веде облік священників-педофілів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Антон 29.03.2023 08:38
Яка ганьба... Йде війна, а прелюбодєї у міській радф влаштовують оргії. Такі депутати завтра зоофілію узаконять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Дядя Оля 29.03.2023 08:32
Рада, что в Горсовете большинство трансгендеров,к оторые как и я, родились мальчиками, но чувствуэм себя дэвочками. "Голос", "Эвропейская солидарность" и "Черкащане" вызывают в ашем гей-клубе большое уважение!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 бродяга 29.03.2023 07:22
Хочу видеть поимённое голосование !!! Пани Люба , поставьте вопрос о таком голосовании . Посмотрим сколько в Раде Черкасс - ЛГБТ.
:-*