реклама

реклама

Сьогодні черкасці отримали на свої мобільні нове сповіщення про повітряну тривогу від Обласної військової адміністрації.

338915085_965404284621836_4306102905341082324_n

Про це повідомляє очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Держслужба з надзвичайних ситуацій передала обласним військовим адміністраціям систему оперативного інформування населення з використанням технології Cell Broadcast.

Наразі триває її тестування по всій країні. Про режим роботи цієї системи надалі в нашій області інформуватимуть додатково.

«Сьогодні необхідно використовувати всі можливості для забезпечення якісного і своєчасного оповіщення про загрози. Війна триває, ворог нічим не гребує. Ваша безпека понад усе!» – роз’яснює Ігор Табурець.

реклама

Коментарі  

 
-3 #13 СОЛДАТ 05.04.2023 07:45
Цитую Макуха:
Це, мабуть, тут "СОЛДАТ" у німецьких панталонах намінусовав.
Відомий вилизувач дуп Тамбурця, Петренка, Кухарчука....

У мене був вибір такий - або воюй або вилизуй. Я вибрав друге і гордий цим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 ЗОЛЬДАТ 04.04.2023 18:02
Цитую Макуха:
Це, мабуть, тут "СОЛДАТ" у німецьких панталонах намінусовав.
Відомий вилизувач дуп Тамбурця, Петренка, Кухарчука....


Так, Макухо, цим діячам, що мають такого "зольдата"-шанувальника туалетний папір не потрібен. Там до дзеркального блиску...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Макуха 04.04.2023 01:04
Це, мабуть, тут "СОЛДАТ" у німецьких панталонах намінусовав.
Відомий вилизувач дуп Тамбурця, Петренка, Кухарчука....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Марцепупа 01.04.2023 11:56
Цитую Алекск:
Дійсно.як там синок в Парижі?


Син голови Черкаської військової адміністрації особисто випробовує куленепробивний ліфчик та трусики в Парижі. https://twitter.com/vinnicanin/status/1642061349671804929
А що ти зробив для перемоги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Густав 31.03.2023 22:16
Наберіть в гуглє табурець син париж і все зрозумієте про “генерала мобілізацію чужих дітей”. Доречі табурцю 49 років, інших 50 річних на фронт відправляє, а сам відсиджується в теплих кабінетах. Дякую президентові за таких сцикливих “очільників”
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Алекск 31.03.2023 02:52
Дійсно.як там синок в Парижі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #7 Пони 30.03.2023 22:57
Під час цих сповіщень, дивним чином пропав мобільний інтернет. До чого б це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 сумлінний воєнкомат 30.03.2023 22:35
як там поживає синочок табурця в парижі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Каркар 30.03.2023 22:26
Цитую Правда:
Тобто табурцю передали мобільні номери усіх


Ці сповіщення не так працюють. Вони з вишок бездротового зв'язку передаються на всі пристрої в радіусі дії вишки. Номери телефонів тут ні до чого.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cell_Broadcast?useskin=vector
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 СОЛДАТ 30.03.2023 18:54
Не тільки номери мобільних телефонфів, а і твоє прізвище, розмір взуття, і в яку церкву ходиш :lol: Повідомлення про повітряну тривогу передавав не Табурець, а мобільний оператор.Ферштеєн?