реклама Делікат

Секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін повідомляє, що став батьком і тепер найщасливіший в світі.

«Моя люба дружина подарувала мені маленького синочка.

Це найкраща, найрадісніша мить у моєму житті. Щастя переповнює мою душу! Дорога моя Маріє, я безмежно вдячний тобі за цей радісний день! Кохана, люблю тебе і нашого маленького янгелочка всім серцем.

339981959_904601120833301_2219748941915935842_n

Тепер ми з тобою тато і мама. На нас лежить велика відповідальність виховати нашого сина добрим, розумним, сміливим, працьовитим, щирим, мужнім, сильним, справжнім чоловіком, яким ми будемо пишатися. І я впевнений, що ми разом із тобою це завдання виконаємо на відмінно.

Синочку, ти прийшов у цей світ, щоб зробити нас із мамою найщасливішими. І ми з нею зробимо все, аби ти був щасливим, веселим і успішним. Ти наша радість і наша гордість! Здоров'я, добра вам, мої любі, мої найрідніші! Чекаю з нетерпінням вас удома», - пише він в «Фейсбуці».

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Solid/// 09.04.2023 04:48
1 навіщо ВІН це пише
2 навіщо ГАЗЕТА це виклпдає.
___ а Малюку - Щастя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Баба і Кіт 08.04.2023 07:13
Якась дурна мода. Виставляти все назагал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Карма - не Тимошка 07.04.2023 18:29
Цитую Юля:
Назвали Тимошка?

Видит всё немножко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Юля 07.04.2023 06:58
Назвали Тимошка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 О. Бендер 06.04.2023 23:57
Цитую Лейба:
Тепер їх стало аж два!

Я дам им парабеллумы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Багдадский вор. 06.04.2023 23:55
Поздравляю черкасского лично, а также и от имени всей братвы городского секретариата Багдада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Т. Ренькін 06.04.2023 23:45
Буду працювати ще з більшою наснагою. Щоб не тільки сину, а й онукам на все життя вистачило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ЗОЛЬДАТен 06.04.2023 22:22
Цитую Перебендя:
Дозвольте поцікавитись: надалі буде інформація про усіх новонароджених у місті, чи тільки у сім'ях персон, що тимчасово перебувають біля владного корита?

Йа-йа, натюрліх! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Перебендя 06.04.2023 21:15
Дозвольте поцікавитись: надалі буде інформація про усіх новонароджених у місті, чи тільки у сім'ях персон, що тимчасово перебувають біля владного корита?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #4 Ю. 06.04.2023 20:50
Цитую Світлана:
Скільки пафосу! Викликає здивування (це писав чоловік?), огиду. Як же тренкіни, бондаренки звикли жити назагал, очікуючи похвали, заздрощів. .є..............

Господи, людина все життя чекала такої миті, мріяла про дитину, на радощах та емоціях написала пост, нема там ніякого пафосу, політики і тд, тільки емоції, і тут брудом облили. Іноді просто краще промовчати(