«Вулкан» став першим на чемпіонаті України з кікбоксингу серед 112 клубів України. Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики міської ради.

339753836_794842788725084_411141991516825124_n

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся з 30 березня по 2 квітня у Броварах (Київська область).

Більше 1000 учасників змагалися за нагороди на 2 рингах та на 4 татамі в різних розділах кікбоксингу.

Вулканівці у складі збірної Черкаської області взяли участь в першості країни та завоювали 63 медалі. Таким чином за рейтингом здобутих нагород спортсмени КДЮСШ "Вулкан" посіли І місце серед 112 клубів України.

У загальному командному заліку Черкаська область посіла ІІІ місце серед 23 областей України та м. Київ.