За результатами опрацювання 20,48% бюлетенів, у виборчому окрузі №194 лідирує кандидат від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький.

За нього віддали свій голос 37,08% черкащан.

Друге місце займає самовисуванка Валентина Жуковська. За неї проголосували 29,2% черкащан.

Третє місце у кандидата від «УДАРу» Андрія Кондратенка (11,25%).

реклама

Коментарі  

 
0 #24 Василь 02.11.2012 12:47
Звісно нормальні черкащани голосували за Булатецького, досить з нас регіанальних "покращень" і їх панських подачок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 1 2 3 4 5 29.10.2012 13:50
А ті руки, "які нічого не крали", зараз жестикулюють на арені цирку. Ми ж ідемо далі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Олексій 29.10.2012 13:43
Звичайно я чудово вас розумію, але цікаво за вашою логікою виходить: Жуковська - робить справи на вкрадені гроші, а в опозиції - ці руки нічого не крали??? В такому випадку і Ви мене не смішіть)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 SERVER 29.10.2012 13:39
Цитую Олексій:
ви дурні якщо так вважаєте. Жуковська зробила для міста мабуть найбільше з усіх не лише кандидавтів в народні депутати, але і набагато більше ніж депутати з міської ради. Нехай це вважають "підкупом", для мене особисто це конкретні справи. Не розумію людей що голосували за Булатецького, це звичайно їх вибір, але!!!

Пора учиться думать. А где она была год назад, и самое главное, где она будет после выборов? Вон в Виннице, Порошенку не надо перед выборами покупать избирателей хорошими делами. Он просто всегда делает много для этого города и все. А когда пришло время голосовать, люди не задумывались, голосовали за дела.
А с Жуковской: не надо нас разводить как котят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Погляд 29.10.2012 13:33
Вибір є вибір. його треба поважати. Хочеться, щоб пан Микола не лише агітував з трибуни ради, ой як хочеться..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 1 2 3 4 5 29.10.2012 13:19
Олексію, не смішіть народ фразою "А докази у вас є?" Ви ж не древня бабуся, яка нічого не чула і нічим не цікавиться в силу свого згасаючого інтелекту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #18 Олексій 29.10.2012 13:08
Цитую 1 2 3 4 5:
Олексію, ви кажете, що Жуковською "зроблено, а не вкрадено". В цьому твердженні є логічна помилка: бо насправді "зроблено за раніше вкрадені гроші". Тобто, кинуто черкасцям з барського плеча, щоб полюбили її, бо вона хороша.

А докази у Вас є??? Нажаль наше суспільство звикло звинувачувати будь кого опираючись на власну думку, а не факти. Так само можна і про Греся, Радуцького, Булатецького, Даценка казати, та про кого завгодно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 1 2 3 4 5 29.10.2012 12:59
Олексію, ви кажете, що Жуковською "зроблено, а не вкрадено". В цьому твердженні є логічна помилка: бо насправді "зроблено за раніше вкрадені гроші". Тобто, кинуто черкасцям з барського плеча, щоб полюбили її, бо вона хороша.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Олексій 29.10.2012 12:38
Цитую 1 2 3 4 5:
Олексію (№ 11). Все це зроблено за наші гроші, це навіть їжачку зрозуміло. Але багато чого Жуковська не зробила, хоч обіцяла на своїх зустрічах у черкаських дворах. Обіцяла сама, ніхто її за язик не тягнув. Та й інвалідів, найбільш незахищену категорію, тільки поманила інвалідними візками. Вони їх і досі чекають ...

Я і не заперечую, що за наші, але ж зроблено, а не вкрадено. Давайте не будемо чіплятись за кожну обіцянку. Жоден кандидат, депутат, за роки незалежності не виконав всіх своїх обяцянок. Вона зробила досить багато. Я не кажу, що Жуковська - панацея для Черкас і всі наші проблеми вирішаться за секунду, але в данний момент особисто мені вона імпонує набагато більше ніж інші кандидати. Це моя особиста думка і я не закликаю когось вважати її апріорі правильною. В своїй хаті - своя правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Оксана Фігура 29.10.2012 12:31
Я прогнозувала, що Жуковській з Булатецьким буде тягатись нелегко. До того ж наші містечкові іміджмейкери і політтехнологи, які працювали на Жуковську, зробили багато помилок, "просуваючи в народ" образ цієї симпатичної дами, яку черкаські жінки середнього і старшого віку називали "дєвочка". А за "дєвочку" вони не збирались голосувати.