реклама

реклама Делікат

реклама

Близько 40 питань розглянули під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради. Вони стосувалися різних сфер життєдіяльності міста: комунальної, архітектурної, соціальної, гуманітарної. На засіданні були присутні школярі, які пройшли практику у органах місцевого самоврядування і стали переможцями, виборовши право стажуватися із міським головою Анатолієм Бондаренком.

Серед важливих питань комунального блоку – затвердження переліку вулиць для поточного ремонту у цьому році. Усього затверджено перелік із 47 вулиць. Також проголосували за перекриття вул.Нечуя-Левицького у зв’язку із ремонтом аварійного колектора.

1_2089

Окрему увагу приділили питанню рекламоносіїв. Декілька білбордів, розміщених без дозволів, та тих, що не відповідають вимогам міської влади, демонтують. Сумлінним операторам реклами продовжили строки дії дозволів на розміщення реклами.

Також виконавчий комітет проголосував за підтримку талановитих школярів. Затвердили положення про загальноміський конкурс на отримання грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти.
Виконавчий комітет вніс зміни до програми «Турбота». Вони передбачають виділення коштів на конкурсній основі волонтерським організаціям для підтримки ЗСУ.

Затверджені зміни до програми «Цифрове місто Черкаси», серед іншого, допоможуть у впровадженні системи електронного документообігу, створенні реєстру територіальної громади із модулем «карта містянина», розробленні сайту та мобільного додатку «Черкаси цифрові».

«Виконавчий комітет продовжує працювати в умовах воєнного стану. Спрямовуємо зусилля не лише на забезпечення базових комунальних потреб містян, а й на розвиток міста. Черкаси мають бути надійним тилом для наших Збройних Сил. Величезна вдячність нашим захисникам за те, що тримають над нами мирне небо і дають можливість працювати для громади», - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко».

Про це повідомляє ЧМР.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100