Кандидат в народні депутати від ВО «Батьківщина» по 194-му виборчому округу Микола Булатецький ще до офіційного оголошення своєї перемоги ЦВК вже поділився своїми планами на роботу у Верховній Раді України.

– Заявляю вам: тільки-но отримаю мандат, поставлю питання про звільнення всіх чиновників Державного реєстру виборців. Всіх! Тому що це свинство. Я розумію, що не можна всіх злочинців спіймати, але що заважає Державному реєстру виборців зробити чесні вибори? Щоб люди не мучилися. Це ж жах! Коли ці негідники сидять, отримують від держави гроші і не внесуть до списку, що цей виборець вибув, цей помер тощо, – обурюється Микола Іванович. – Я відповідально заявляю, це буде мій крок. Я це зроблю обов’язково. Із Даценком ще сильніше це зроблю.


Також Микола Булатецький пообіцяв, що в парламенті обов’язково зустрінеться з Віталієм Кличком, оскільки переконаний, що його партія «УДАР» «тупо працювала проти нього під час виборчих перегонів».

У найближчих планах Миколи Івановича і зустріч з екс-мером Черкас та нардепом-регіоналом Володимиром Олійником. До цього його підштовхнула зустріч із виборцями:

– Біля Палацу піонерів кілька чоловіків почали вітати мене з перемогою, – розповідає історію з життя майже нардеп Булатецький. – Я запитав їх, які у них побажання як у виборців до мене. Один із них сказав: «Миколо Івановичу, а якби ви Олійнику набили морду!».

За словами Булатецького, коли він запевнив, що буде це виконувати, чоловіки на радощах здійняли чималий ґвалт.

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 КС 01.11.2012 09:09
Гидко коли серед хірших необхідно вибирати "кращого" (Булатецького).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Дніпро 31.10.2012 13:20
Забули. Як інформаційний киллер М.І.Б. розкатував по тіві кандидата на посаду міського голови В. Пащенка. Мабуть, забесплатно. І саме головне, по чийому замовленню! А тепер Він Йому буде бити морду. Що там про холопські чуби?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Погляд 31.10.2012 12:10
Микола дасть в пику?! Та він перший прибіжить "дружить"!!! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Оксана Колісник 31.10.2012 12:06
Цитую MadWasp:
Ой-ой-ой, який жах, скільки в нас тут, виявляється, налякано-ображених інтелігентів! "Не для того обрали", "не ганьбить Черкащину".. Ви мені нагадуєте той ізраїльській кнесет, що "дуже стурбований проходженням ""Свободи".
Ви або чогось не розумієте, або проплачені провокатори - ось моя думка. Країна під владою бандитів і окупантів, наволочі, з якою не можна домовлятися! Кому це ще не зрозуміло?
Отже якщо Булатецький таки дасть в пику уроду Олійнику, я, при нагоді, потисну йому руку.
Я вже очікувала прочитати: "Я йому допоможу". Чесне слово, як у Григора Тютюнника: "Ванько, займи бригадьора! Хай він тебе вдарить - я йому пику наб'ю!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Серпень 31.10.2012 11:59
Цитую MadWasp:

Треба було давати після Майдану.Прос..ли? Тепер вмивайтеся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 MadWasp 31.10.2012 11:39
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Правда 31.10.2012 11:22
Вот оно истинное лицо того, кто вроде бы лидирует на 194 округе (буду за всех писать "вроде бы" пока не будет официальных результатов ЦИК)... Он туда прорывался, чтоб обзавестись депутатской неприкосновенно стью и на равных морды бить... Ато без мандата рука как-то не поднималась...
За это голосовали???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Ужасть 31.10.2012 10:49
Ну, что-то толкового и серьезного в плане законотворчеств а ждать не стоит, а вот скучно не будет, это точно. Правда за такую зарплату... :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Оксана Колісник 31.10.2012 10:09
Цитую Полишинель:
Победа в Киеве имеет колоссальное морально-политическое значение! Освобождение Украины началось с Киеве. Оно очень скоро докатится и до Черкасс. Тогда берегитесь тулубы и кузьминские!!! И другие фальсификаторы и сталинисты!!!!
Ой, не напивайтеся з радощів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 салінблок 31.10.2012 09:49
Роблю ставку на олійника, мені здаеться він кріпиш!