Понад 60 галузевих питань розглянули на сесії Черкаської міської ради. Ті з них, з приводу яких не було розбіжностей, згрупували, решту ж заслуховували під час засідання.

088A7945

Внесли зміни до бюджету територіальної громади на 2023 рік. Серед іншого, 10,9 млн грн. спрямували на підтримку Збройних Сил України; 1,1 млн грн. виділили КП «Черкасиводоканал» на ліквідацію наслідків аварії на колекторі; 8,2 млн грн. спрямували на виплату щомісячних стипендій родинам загиблих військових та ін. Відповідні зміни внесли і до програми соціально-економічного і культурного розвитку.

Депутати затвердили висновки та пропозиції тимчасової контрольної комісії за дотриманням законодавства при вирубці лісу на земельній ділянці перехрестя вулиць Лісова просіка та Можайського. За словами депутатки Любові Майбороди, до складу комісії входило 13 обранців, які провели декілька засідань, заслухали представників профільних департаментів і орендаря. Згідно з висновками комісії, вирубка лісу на цій ділянці не була санкціонованою. Тому депутатська комісія пропонує доручити департаменту архітектури розірвати договір з орендарем.

Також депутати підтримали кілька звернень до керівництва держави: щодо діяльності УПЦ в Україні; щодо реєстрації місця проживання дитини, один з батьків якої зник на війні; щодо неприпустимості блокування банківських карток родичів військовослужбовців та волонтерів, які збирають на потреби ЗСУ.

Проголосували за утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Черкаської міської ради.

Також народні обранці проголосували за ініціативу компенсування вартості автомобіля учасникам бойових дій, які на війні втратили кінцівки. Наразі у Черкасах 6 таких осіб.

Народні обранці розглянули низку петицій, опублікованих на сайті міської ради. Серед іншого, щодо встановлення світлофору на перехресті вулиць Гагаріна - Сержанта Жужоми; ремонту деяких вулиць; звернення до поліції для врегулювання питання зібрань підлітків на території ТОВ "Любава Сіті" та ін.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 В.М. Полесов 19.05.2023 11:15
Браво каллеги! Кипите дальше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100