реклама Делікат

Мультипредметний тест, який необхідний при вступі до вищого навчального закладу, за кордоном складатимуть ті випускники, які вирішили здобувати освіту в Україні. Для цього у країнах діятиме 24 пункти тестування, розповіла Суспільному методистка лабораторії ЗНО обласного інституту післядипломної освіти Тетяна Федоренко.

dcb1939016a04ea2

Вчителька англійської Наталія Малоног розповіла, що майже всі учні цього класу складатимуть англійську, як предмет на вибір:

"У мене працюють діти з-за кордону, чотири з них складають екзамен з англійської мови. Вони вдячні за те, що ми поглиблено вивчаємо англійську мову у школі, тому що вони приїхали за кордон вже з певною базою і, користуючись своїми знаннями, вони більш комфортно себе відчувають за кордоном".

Анастасія та Назар Драбовські – випускники. Нині вчаться за кордоном в Естонії. Мультитест складатимуть у Таллінні, але здобувати вищу освіту хочуть в Україні.

"Я сподіваюся, що все буде добре, я складу іспит, але, звичайно, впевнена не можу бути на всі 100%. Я готуюся, англійську мову добре знаю, тому із цим проблем не буде. Зараз планую поки онлайн подавати, але все може змінитися кожного дня, тому хочу бути готова до різних ситуацій", — прокоментувала Анастасія Драбівська.

"Поки що тільки збираємося подавати документи, але в майбутньому все може змінитися багато разів. Хочеться піти в науку, вивчати біологію, фізику. Тут багато дітей розуміють англійську мову і є можливість з ними спілкуватися", — розповів Назар Драбовський.

Українська мова — обов’язковий предмет для складання мультитесту. Вчителька Алла Банделюк до нього готує два 11 класи – це 43 учні.

894661227dca6b59

Як розповіла заступниця директора Оксана Кобильник, за кордоном перебуває 10 одинадцятикласників. Усі вони можуть отримати освітні консультації від вчителів школи:

"Із цих дітей шестеро навчається за екстернатною формою, тобто вони навчаються лише у школах за кордоном, а четверо під’єднується до наших уроків і вчаться разом з нами".

За словами Оксани Вікторівни, усі випускники отримають свідоцтво про загальну середню освіту:

"Ті учні, які навчаються з нами, ті отримають атестат, там немає проблем. А ті учні, які навчаються за екстернатною формою, теж налаштовані писати контрольні роботи і отримати оцінки за рік, тож вони теж отримають атестат".

600 одинадцятикласників з Черкащини перебувають за межами області та України, кількість тих, хто складатиме мультитест – невідома, розповіла методистка лабораторії ЗНО обласного інституту післядипломної освіти Тетяна Федоренко:

"Вони реєструються у тих країнах, де попередньо домовлено, що там буде створено пункти тестування".

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100