реклама

реклама

З 1 червня почав діяти новий тариф на електроенергію. У товаристві “Черкасиенергозбут” повідомляють про зміни, що стосуються побутових користувачів.

ed5f0d19b85555ba9418fe389c9c2c5b


Фіксовані ціни на електричну енергію для побутових споживачів з 1 червня 2023 року до 31 грудня 2023 року становлять 2,64 грн за 1 кВт.год.

Фіксовані ціни застосовуються до електричної енергії, що споживається:

  • індивідуальними та колективними побутовими споживачами, в тому числі у гуртожитках, що розраховуються за електричну енергію за загальним розрахунковим засобом обліку;
  • у багатоквартирних житлових будинках (в тому числі гуртожитках) на технічні цілі (роботу індивідуальних теплових пунктів, котелень, ліфтів, помпи та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків;
  • у дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території;
  • юридичними особами, які є власниками (балансоутримувачами) майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб (містечок зі збірних модулів, гуртожитків, оздоровчих таборів, будинків відпочинку, санаторіїв, пансіонатів, готелів тощо), у частині задоволення власних побутових потреб внутрішньо переміщених осіб;
  • релігійними організаціями в частині споживання електричної енергії на комунально-побутові потреби.

Якщо у вас встановлено багатотарифний лічильник, за яким розрахунки проводяться за різними цінами у різний час доби, то застосовані до них коефіцієнти лишилися без змін.

За 2-зонними лічильниками вартість електроенергії складатиме:

  • у нічний час (з 23:00 до 07:00 години) – 0,5 тарифу – 1,32 грн за 1 кВт.год;
  • у інші години – повний тариф – 2,64 грн за 1 кВт.год.

За 3-зонними лічильниками вартість електроенергії складатиме:

  • у пікові години (з 08:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00) – 1,5 тарифу – 3,96 грн за 1 кВт.год;
  • у напівпіковий період (з 7:00 до 8:00, з 11:00 до 20:00 та з 22:00 до 23:00) – повний тариф – 2,64 грн за 1 кВт.год;
  • у нічний час (з 23:00 до 07:00) – 0,4 від тарифу – 1,056 грн за 1 кВт.год.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #19 Шєндєровіч 05.06.2023 20:26
Цитую Лейба:
Дожілі! Ой вей! Якой то босяк решів мінє давать совєти по національному пітанню. Шоб ві зналі, Адя, в моєм городє єсть двє національності - ти ілі наш чілавєк, ілі сочувствующій. І ващє Ві мінє просто начінаїтє нравіться, так шо нє устраівайтє халоймес, Ві нє наш чілавєк. 8)

Я рад Изя, что у Вас даже свой город имеется.И это явно не Иерусалим и даже ни какая нибудь Хайфа (судя по вашему говорку а-ля Попандопуло).В Шебекино, случайно, градоначальнико м не служили? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Лейба 05.06.2023 11:16
Дожілі! Ой вей! Якой то босяк решів мінє давать совєти по національному пітанню. Шоб ві зналі, Адя, в моєм городє єсть двє національності - ти ілі наш чілавєк, ілі сочувствующій. І ващє Ві мінє просто начінаїтє нравіться, так шо нє устраівайтє халоймес, Ві нє наш чілавєк. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Шєндєровіч 04.06.2023 22:07
Цитую Лейба:
Цитую Шєндєровіч:

Издалека Вы кажетесь очень умным малым геноссе Лейба.Может знаете почему Зеленский лишил Коломойского украинского гражданства а в тюрьму так и не посадил.Мы же все так этого ждали.

Ах, молодой чулувєк, ві же знаїтє отвєт на свой провокаційонній вопросєц! Как жє Вам не ай-яй-яй? :P
Жалко геноссе Лейба....очень жалко.Наверное зря я на Вас смотрел издалека.Вам следует что-то поменять, или национальность, или ориентацию.Какой то Вы неубедительный со своим "таки да". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Лейба 04.06.2023 15:11
Цитую Шєндєровіч:

Издалека Вы кажетесь очень умным малым геноссе Лейба.Может знаете почему Зеленский лишил Коломойского украинского гражданства а в тюрьму так и не посадил.Мы же все так этого ждали.
Ах, молодой чулувєк, ві же знаїтє отвєт на свой провокаційонній вопросєц! Как жє Вам не ай-яй-яй? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Лейба 04.06.2023 12:06
Цитую Гриша:
Кричіть, обурюйтесь, хоч полопайтесь, а платити доведеться! :sad:

Такі да!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Гриша 03.06.2023 14:09
Кричіть, обурюйтесь, хоч полопайтесь, а платити доведеться! :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Лейба 03.06.2023 14:03
Цитую jack:
Цитую Лейба:
[quote name="jack"]
Та шо ти кажеш, роднєнькій? За тисячу кіловат - 4 копєйки? І ти ще корчиш із сєбя умніка? Поц, учи арифмєтіку! :lol: :P :lol:

Якщо забрати букву К - претензії до арифметики будуть? :lol: :lol: :lol:

До тіб'я, Джек (шо за собачу клікуху ти сєбє взяв за нік?) тут у многіх єсть претензії! Уж больно ти схожий на засланного козячка. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Ремарка 02.06.2023 22:41
Цитую jack:
Цитую Ремарка:
Реально це підвищення доходів бариг, до лап яких після 91 року прилиплі енергокомпанії та обленерго.
Крім того, частка електроенергії в собівартості продукції досить висока, тому буде суттєве підвищення цін на все.
Щиро дякую слугам за турботу!

1. Поруйновані електростанції, підстанції та ЛЕП - належать державному Укренерго. І в держави під час війни нема коштів на їх ремонт. Держбюджетом ці віитрати не передбачені.
2. Постанова ця - про підвищення тарифів лише для побутових споживачів. Всім іншим їх вже давно підняли.

З відкритих джерел – всі обленерго належать приватникам ( у деяких можлива частка ФДМУ), понад 16% енергетичних компаній належить іноземцям, скільки - різним благодійникам та персонально кому – теж можна почитати.
Питання – чому за рахунок громадян України має відновлюватися приватне майно? Вважаю, це можливо, але за умови націоналізації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Шєндєровіч 02.06.2023 22:35
Цитую Лейба:
Цитую jack:
Цитую Stas:
Пенсіонери-готуйте каганці!І не тільки пенсіонери...Доборолись...


С середины 60-х до середины 80-х размер средней пенсии плавно менялся с 60 до 100 рублей в месяц. При этом неизменным оставался тариф на электроэнергию - 4 коп. за 1000 кВт.
/Таким образом, советские пенсионеры в этот МИРНЫЙ период платили за 1000 кВт 0,07% пенсии. В воюющей Украине сегодня средняя пенсия 5238 грн. Тариф 2,64 грн./1000 кВт означает, что украинский пенсионер будет платить за 1000 кВт аж 0,05% своей пенсии - почти в полтора раза МЕНЬШЕ, чем в СССР.
ТАК, Стасик?

Та шо ти кажеш, роднєнькій? За тисячу кіловат - 4 копєйки? І ти ще корчиш із сєбя умніка? Поц, учи арифмєтіку! :lol: :P :lol:

Издалека Вы кажетесь очень умным малым геноссе Лейба.Может знаете почему Зеленский лишил Коломойского украинского гражданства а в тюрьму так и не посадил.Мы же все так этого ждали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 СОЛДАТ 02.06.2023 22:18
Цитую jack:
Цитую Ремарка:

Ну не скажіть добродію.Десь 40-45% електрогенеруюч их потужностей Украіни належить ахмєтову, досить велика частина іншим олігархам.Поруйновані потужності та інфраструктуру вони будуть ремонтувати за наші з Вами кошти.Зелені буратіни навряд чи підуть на конфронтацію з олігархами бо жеруть разом з ними з одного корита.