4000 громадян, які переїхали з інших регіонів, звернулися до Черкаського обласного центру зайнятості з 24 лютого 2022 року. Працевлаштувати вдалося 1000 осіб.

IMG_20230810_161737

Про це розповіла під час брифінгу заступниця директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна, відповідаючи на запитання «Прочерку».

– Люди, які приїжджали до нас із інших регіонів, особливо східних, мали інший напрямок професій, спеціальностей (наприклад, гірничі професії). Тим, професії яких не співпрадали з вакансіями наших роботодавців, ми пропонували професійне навчання, перекваліфікацію. Працевлаштування здійснювалося на державну службу, охорону здоров'я, освіту, сферу послуг, торгівлі, переробну промисловість, – сказала спікерка.

Вона також додала, що центр зайнятості шукав того, хто допоміг би працівнику пройти перекваліфікацію на робочому місці.

З початку впровадження воєнного стану діє програма компенсації частини заробітної плати роботодавцям, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб. Компенсація надається протягом двох місяців роботи, і складає 6700 гривень (мінімальна заробітна плата) за кожен місяць. Від 24 лютого 2022 року 680 роботодавців області за понад 1000 працевлаштованих ВПО отримали 13 з половиною мільйонів гривень.

Програма триває, звернутися за компенсацією частини заробітної плати можна й сьогодні.

Юлія Капуш

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100