реклама Делікат

Протягом січня-серпня 2023 року роботодавці регіону подали до Черкаської обласної служби зайнятості майже 8000 вакансій. Серед них:

20,7 % - найпростіші професії; 16,1% - робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою  технологічного устаткування, складання устаткування машин; 16,1 % - працівники сфери торгівлі та послуг; 12,8 % - кваліфіковані робітники з інструментом; 9,9 % - фахівці; 8 % - професіонали; 6 % - законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери; 5,4 % - кваліфіковані робітники сільського та лісового господарства, рибальства; 5 % - технічні службовці.

На Черкащині бракує працівників робітничих професій

За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися наступним чином: з мінімальною заробітною платою – 33,4 %; від мінімальної до середньої заробітної плати по області – 60,6%; від середньої заробітної плати по області та вище – 6 %.

Щодо затребуваності кадрів у воєнний стан, то можемо говорити, що найбільше роботодавці нині потребують працівників сфери торгівлі та послуг, сільського господарства та технічних службовців.

Бракує швачок, продавців, токарів, вчителів, лікарів та водіїв.

При цьому, у базі даних Черкаської обласної служби зайнятості є окремі пропозиції роботи з відносно високою заробітною платою, наприклад: фрезерувальник - 25 тис.грн.

механік - 25 тис.грн.

водій автотранспортних засобів - 26 тис.грн.

інженер-енергетик - 26 тис.грн.

поліцейський (за спеціалізаціями) - 27 тис.грн.

-  менеджер (управитель) із збуту - 30 тис.грн.

- водій автотранспортних засобів - 25 тис.грн.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100