Головний хірург Черкаської обласної лікарні видав книгу «Записки несостоявшегося оптимиста», повідомляють «Вікка-новини».

Свої мемуари Олександр Богуславський писав 10 років. Нарешті вирішив видати книгу та запросив на презентацію друзів. Автор не приховує, що книга сподобається не всім, але це правда життя.

Для Олександра Богуславського це – особлива подія. Медик упевнено почувається за хірургічним столом уже кілька десятиліть. А от у ролі письменника лише декілька днів.

– Книга – не лише перша, але й остання. Я не претендую на звання письменника. Це просто випадок. Так вийшло, – говорить завідувач хірургічного відділення Черкаської обласної лікарні Олександр Богуславський.

Олександр Богуславський писав для себе та для внуків. Письменник-початківець зізнається: у книзі реальні події, а персонажі – з життя, мало лірики та романтизму. Водночас жива мова та неповторний стиль написання.

– Книга дуже відрізняється від інших за стилем. Потрібен був не лише коректор, а й редактор. Однак потім зрозуміли, що не можна її редагувати, бо втрачається смак, – пояснює видавець Юлія Чабаненко.

Видати мемуари допомогли друзі. Вони й запросили хірурга на власну авторську презентацію. Медик не приховує радості: книга принесла чимало приємних вражень.

– Це одне з небагатьох, що мені сподобалося з того, що я робив у житті. Вибачте за паралель, але є така історія, що коли Пушкін написав «Борис Годунов», то він сказав: «Ай-да Сашка, ай-да сукин сын». Я відчув точно таку емоцію. Мені сподобалося, що я написав, – зазначає Олександр Богуславський.

реклама

Коментарі  

 
0 #4 nn 06.10.2021 07:55
Монументальному полотну и рама должна быть под стать. Говорил же я тогда за завтраком: "Женя, вашего Данте и Виргилия в Аду жюри без рамы не примет" и если бы не старина Гро... Впрочем, я отвлёкся. Да, рама совершенно необходима, но тема руководящей и направляющей роли партии и её передового отряда, КГБ, совершенно не раскрыта. В результате, читатель теряется в догадках: кто - за наших и кто - за коммунистов? Таким образом, произведению нуждается в существеной доработке.
В общем и целом, данные мемуары чудо, как хороши. Осталось их только написать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 nn 06.10.2021 07:54
Наряду с достоинствами, имеются и отдельные недостатки. Так, некоторые персонажи очерчены недостаточно выпукло, как-то: сентиментальный ..., ранее не судимый и ..., рассуждающий о порядочности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 nn 06.10.2021 07:53
Эпиграф: "...стуча манжетами по подоконнику".

«Записки несостоявшегося оптимиста» представляют собой широкое полотно продолжающейся и поныне эпохи застоя. В этом качестве, это свидетельство является ценным источником для историка, социолога, психолога и юриста. Литературные достоинства несомненны - в описании своих черкасских коллег автор достиг почти гоголевских высот - "Я их знаю всех, весь город там такой. Все христопродавцы."© В этом контексте, иллюстрация текста некотрыми портретами кисти Босха была бы весьма уместной.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Оксана Мацюцька 14.11.2012 13:29
Де буде продаватись книга черкаського хірурга? Уже її назва говорить, що там - не тільки про медицину. Можливо, щось в такому плані, як у Миколи Амосова "Мысли и сердце"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100