На засіданні топонімічної комісії проголосували за перейменування вулиці Сурікова у Черкасах на вулицю лейтенанта Мукана.

IMG_9132

Тривалий час учасники засідання обговорювали 1 питання - постать Володимира Мукана. Адже це непересічна особистість. Зі слів родини: “Володя був активним громадянином України, який прагнув змін, хотів створити “країну мрій і можливостей”, де кожному буде комфортно жити. Він був учасником мовного Майдану, Революції Гідності, російсько-української війни. Протягом життя Володимир Мукан працював журналістом, науковцем, PR-менеджером.”

Зі слів побратимів: “Таких чоловіків — одиниці. Це була людина без військової освіти, але вміла керувати боєм. Лейтенант Мукан був у складі перших, хто штурмував Бахмут.”

IMG_9175_2

Тому, за численними зверненнями від Національної спілки журналістів, ректора КНУ імені Тараса Шевченка, родини та побратимів, голова топонімічної комісії Сергій Тищенко поставив питання на голосування.  “За” проголосували 12 членів комісії.

Нагадаємо, протягом 2016 - 2022 років у Черкасах перейменували 33 вулиці на честь полеглих Героїв.

Розгляд інших питань перенесли на наступне засідання, де говоритимуть про перейменування майже 50 вулиць та провулків. Зокрема, пропонується увічнити у проїздах міста зниклі топоніми, втрачені внаслідок затоплення водами Кременчуцького водосховища.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100