реклама

реклама

Сьогодні під час виконкому погодили проєкт рішення Черкаської міської ради про перейменування вулиці Сурікова на вул.лейтенанта Мукана.

630x389-images-news-102023-.thumbs-2b3d01e653581554b2b062a433bf853d_930_0_0

Про це повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Володимир Мукан – тероборонівець, відомий журналіст, PR-менеджер, який загинув під час виконання бойового завдання під Бахмутом. Петицію про перейменування підтримали 640 черкащан.

З проханням назвати іменем Володимира Мукана вулицю у Черкасах зверталися його рідні, бойові побратими, науковці, журналісти та окремі депутати міської ради.

Остаточно перейменування має затвердити рішення сесії міської ради.

реклама

Коментарі  

 
-2 #15 СОЛДАТ 15.11.2023 13:44
Цитую Алекс:
Солдата на передову з дивана!! Я тільки з Авдіївки.снайпер.настрілявся...

Ух ти!!!...з Авдіївки...та ще і снайпер :lol: Плаче за тобою скотобойня...ох і плаче...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Алекс 15.11.2023 12:17
Солдата на передову з дивана!! Я тільки з Авдіївки.снайпер.настрілявся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 СОЛДАТ 08.11.2023 18:31
Цитую Алекс:
Солдата на передову!!!!нег айно!!!

Знаєш "алексе" - я мабуть таки поспішив з порадою щоб ти сходив до психіатра.Та і ветеринар тобі, схоже, уже не допоможе.Твій шлях на скотобойню.І то НЕГАЙНО... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Алекс 08.11.2023 16:22
Солдата на передову!!!!нег айно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 СОЛДАТ 08.11.2023 14:50
Цитую Алекс:
Редактори!прові рте солдата і відправте на передову

Ну що ж ти так волаєш скотиняко!Тебе ж ніхто ще не ріже.Нажаль. :lol: Сходи до психіатра, або до ветеринара.Може допоможуть. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 СОЛДАТ 08.11.2023 13:27
Цитую Алекс:
Солдат!чому не передовій війни?

По качану.Для таких як ти у мене іншої відповіді немає. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 Алекс 08.11.2023 12:57
Редактори!прові рте солдата і відправте на передову
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Алекс 08.11.2023 12:55
Солдат!чому не передовій??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 СОЛДАТ 08.11.2023 12:46
Цитую Цензор:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Алекс:
А нічим немає чим зайнятись як переймоновать вулиці?

Шановні редактори "Прочерку"! Забаньте вже цього божевільного "Алекса".Та і "Генія" з його кацапами-однодумцями також не завадило б.Це в Ваших інтересах шановні.Не чекайте поки СБУ до Вас завітає.Серед Вас є притомні співробітники і читачі це чудово бачать. :lol:

Давно пора забанить шовиниста и сексота, т.н. «солдата». Чтобы не портил воздух.

Ух ти, шовініста і сексота.Ти хоть знаєш що ці слова означають?Мабуть в далекому минулому політруком був? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #6 Алекс 08.11.2023 12:24
Солдат!чому не передовій війни?