У Черкасах 9 листопада організатори акції "Гроші на ЗСУ" прийшли на "круглий стіл" з міським головою Анатолієм Бондаренком.
Охочі висловили свою позицію, повідомила кореспондентка Суспільного
У Черкасах люди вимагають від влади спрямувати на захист країни ще більше коштів. Вони збираються під стінами міськради на щосуботні пікети.
На початку зустрічі взяв слово міський голова Анатолій Бондаренко:
"Ми розуміємо, що наразі потрібно ще більше спрямовувати грошей на захист країн, але міська влада не все може, оскільки вона має обмежені повноваження. Утім не всі громадяни хочуть, аби всі гроші спрямовували на Збройні Сили України", — зауважив Бондаренко.
За словами міського голови, він провів аналіз звернень від черкащан за 2023 рік. Люди зверталися з приводу:
"Чи об'єктивні ці видатки вирішити може лише громада міста на майбутніх виборах. Оскільки не всі вважають, що всі гроші слід спрямувати на ЗСУ. Багато є звернень і щодо покращення надання комунальних послуг — людей цікавить гаряча вода та встановлення світлофорів".
Міський голова звернувся до активістів з проханням не ображати депутатів:
"Я позитивно ставлюся до мітингів, але я засуджую вислови, що пишуть містяни на плакатах, які ображають депутатів".
Також міський голова звинуватив активістів які ходять на мітинги, у тому, що вони не ходять на поховання загиблих військових.
Серед охочих висловити думку — військовий, журналіст одного з телеканалів, Станіслав Кухарчук:
"Я повернувся нещодавно з чергової ротації. І направду, ситуація там дуже жахлива. Я прошу міську владу схаменутися і все ж таки допомагати Збройним Силам. На фронті всі виснажені. Для розуміння — росіяни нас на фронті переважають в дронах. Тепер вони почали використовувати дрони з приладами нічного бачення. Вони коштують астрономічних грошей. Я дуже не хочу, щоб у Черкасах була така ситуація, як в Попасній чи Сєвєродонецьку. Чи не краще зараз купити дрони для захисників? Я прошу переспрямувати кошти з фонтанчиків, сквериків, лавочок тощо на захисників".
Опісля звітів керівників департаментів міськради слово взяла співорганізаторка акції Валерія Цимбал. Вона звернулася до міського голови та запропонувала взяти приклад з мера Борисполя та стати на захист країни.
"Коли я вийшла на площу просити гроші на ЗСУ, я вийшла просити не всі кошти міста. Я вийшла просити, щоб коштів було більше. Я прошу гроші не лише на бойові підрозділи, а на тих, хто отримав поранення на війні, для родин тих, у кого рідні загинули".
Слово взяв солдат окремого батальйону тероборони міста Маріуполь:
"Я тут не знаю жодного з вас, але прошу, нехай кожен сама собі відповість: якщо кацапи підійдуть до міста, чи матимуть значення дороги, лікарні, ялинки? Ні. Могили загиблих зрівняють, а інвалідів та ветеранів розстріляють. Місце влада зараз має вчити населення воювати, у кожній школі мають бути центри, де навчатимуть користуватися зброєю та управляти дронами. Робити міни та гармати, аби захистити себе і своїх дітей".
реклама
Коментарі
Чому ви не їдете в Київ, якщо вас це турбує?
.
Стрічка RSS коментарів цього запису