Безпека під час освітнього процесу в умовах війни – невід'ємна складова.
На Черкащині 96% учнів повернулися до очної та змішаної форм навчання. У декількох закладів були практично відсутні можливості для безпечного навчання, зокрема не було сусідніх сховищ: на них акцентувала увагу обласна влада.
Про це розповів під час пресконференції про підсумки року очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
– За програмою ЮНІСЕФ у нашій області будуються 8 укриттів, тобто ще 8 навчальних закладів будуть включені в загальну систему стандартної освіти, – повідомив Ігор Табурець.
Очільник ОВА нагадав, що в області продовжують масштабувати безпековий проект, вчать дітей, як діяти під час різних видів загроз:
– На сьогодні маємо 96 класів безпеки в школах області, спочатку ставили завдання вийти на 50. Хочу подякувати Державній службі з надзвичайних ситуацій, нашим місцевим громадам, які активно включилися в цей проект.
Ігор Табурець підкреслив важливість доступності освітніх послуг. За рахунок субвенції з держбюджету в умовах співфінансування, завдяки партнерам із Франції, був поповнений парк шкільних автобусів на 39 одиниць. До кінця року планують придбати ще 2 автобуси.
– У нас десь позакривалися заклади, які не несли на собі освітянське навантаження. Ми повинні довозити дітей. Важливо, щоб кожна дитина мала доступ до повноцінної освіти, – сказав він.
Під егідою Олени Зеленської була започаткована ініціатива щодо здорового харчування та модернізації харчоблоків: шкільних і дошкільних навчальних закладів. У 2024 в Черкаській області планується посилення цього аспекту. Цьогоріч проведено ремонти харчоблоків у 180 закладах.
Юлія Капуш
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису