реклама

реклама

Заступник директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Андрій Крилов та його родина користуються автомобілем матері.

Про це йдеться у декларації Крилова за 2022 рік, пише 18000 prev-91883-20181008080147e1538975083487

Чиновник вказав, що користується двома автомобілями. Це RENAULT KOLEOS 2010 року випуску, що належить його батьку, та TOYOTA HIGHLANDER 2019 р. в., що у власності матері – Надії Василівни.

Право користування останнім із 4 січня 2022 року. У декларації вартість цього авто не вказана, однак за інформацією з інтернету його вартість близько – 1,3 – 1,6 мільйона гривень.

У декларації за 2021 рік Крилова вказував, що користується LEXUS RX350 2007 р.в., який теж був записаний на матір.

Протягом 2022-го року Крилов отримав 735 994 гривень зарплати в міській раді та 172 922 гривень пенсії. Також він отримав 800 000 гривень за відчуження нерухомого майна. Дружина отримала 278 965 гривень зарплати від Управління з питань державної реєстрації та 207 235 грн від Департаменту управління справами та юридичного забезпечення. У готівці Крилова зберігає 53 тисячі доларів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #13 ЗСУ 21.01.2024 22:00
Цитую тренди:
як виглядають тохині чиновники ЧМР: мужики на БМВ,Лексусах і в коротких піджаках ;жінки в штанах в обтяжку і високих чоботах. Найпопулярніше слово-"адекватний".Дуже полюБЛЯють жувати жвачку

Мужики зараз на війні. Крапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 платан 21.01.2024 15:21
Наскільки мені відомо, Круглов - куратор земельних питань. З кожного заявника отримує мзду..
Тоді зрозуміло, чому в Соснівці після останньої актуалізації генплану ,яка коштувала бюджету міста не один лімон, залишилося орієнтовно 30% лісу, а інше -то приватна забудова елітних упирів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 зажрався 21.01.2024 15:14
Цитую Сусід:
Цитую структура гури:
та ,може в нього мама ///////////////////////// добре заробля(ла)є ?.Вони ж їх кришують. А журналістів уже не дивує, яке відношення до архітектури має мент . Чи їм вже в юридичних інститутах викладають архітектуру?

Наскільки мені відомо, Круглов - куратор земельних питань. З кожного заявника отримує мзду..

тіпа: братва вирішила поміняти куратора ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 тренди 21.01.2024 09:07
як виглядають тохині чиновники ЧМР: мужики на БМВ,Лексусах і в коротких піджаках ;жінки в штанах в обтяжку і високих чоботах. Найпопулярніше слово-"адекватний".Дуже полюБЛЯють жувати жвачку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Чому 21.01.2024 07:37
цей ... керує на цій посаді,назначте його маму,буде більше толку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 Пшонка 20.01.2024 21:20
Ай малацца...
Толя, Залізяка, сьогодні міський голова Ромнів Сумської області отримав по і"ліщщу за бикування та неповагу до людей. Як тобі це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Сусід 20.01.2024 19:18
Цитую структура гури:
та ,може в нього мама ///////////////////////// добре заробля(ла)є ?.Вони ж їх кришують. А журналістів уже не дивує, яке відношення до архітектури має мент . Чи їм вже в юридичних інститутах викладають архітектуру?

Наскільки мені відомо, Круглов - куратор земельних питань. З кожного заявника отримує мзду..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Бендер 20.01.2024 17:56
Цитую Чукча:
Цікава деталь: Все нажито "мамою". Мабуть подружка "мами" залізяки. Та теж 40 млн. грн. залишила синочку від "підприємницької діяльності" :-x
де такі "мами" проходять стажування??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 структура гури 20.01.2024 17:18
та ,може в нього мама ///////////////////////// добре заробля(ла)є ?.Вони ж їх кришують. А журналістів уже не дивує, яке відношення до архітектури має мент . Чи їм вже в юридичних інститутах викладають архітектуру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Маю право! 20.01.2024 13:26
Я теж тричі інвалід, чотирижди броньований!