реклама

реклама

Понад 20 питань з життєдіяльності міста розглянули під час засідання виконавчого комітету, повідомляє Черкаська міська рада.

424581599_692014563085662_9120637696613020222_n

Зокрема, ухвалили такі рішення:

  • Проголосували за проведення ярмарку з продажу квітів до Міжнародного жіночого дня. Квітами торгуватимуть із 1 по 12 березня по бульвару Шевченка на відрізку між вул.Смілянською та Небесної Сотні. Ярмарок працюватиме з 7.00 до 20.00 години.
  • Проголосували за необхідність перегляду рішення виконкому щодо затвердження тарифів на проїзд і встановлення безоплатного проїзду для учнів і для студентів. Це необхідно для забезпечення економії міського бюджету. Пропонується учням залишити безкоштовний проїзд, а для студентів встановити 50% оплати за умови пред’явлення студентського квитка. Відповідний проєкт регуляторного акту планується розробити до кінця березня.
  • Затвердили акт приймання – передачі майна для Черкаського ЦНАПу. Він отримав спеціальне обладнання, і тепер у нашому ЦНАПі будуть доступні найзатребуваніші послуги сервісних центрів МВС. Видача, обмін посвідчення водія, реєстрація транспортних засобів, видача індивідуальних номерних знаків транспортних засобів тощо буде здійснюватися у Центрі надання адмінпослуг орієнтовно вже за місяць.
  • Проголосували за утворення комісії для перевірки стану військового обліку на комунальних підприємствах та установах Черкаської міської ради.
  • Затвердили ліміти споживання енергоносіїв комунальними та бюджетними установами.
  • Розглянули низку питань служби у справах дітей.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100