З 24 до 28 січня 700 спортсменів із 21 країни світу змагалися за першість на міжнародних змаганнях з Таеквон-до «DUTCH OPEN 2024» в Хельмонді (Нідерланди).

Черкаську область у складі національної збірної команди України представляли тринадцять вихованців КДЮСШ «Вулкан», які достойно виступили і вибороли цілу низку нагород у скарбничку України.

423311936_1009057490757994_7714408705393089173_n

Тож, за підсумками змагань, в загальному заліку збірна України посіла ІІ командне місце, а вулканівці отримали такі призові місця:

• Золото у Яловенка Данила (спаринг), Тищенка Максима (спаринг), Петровського Андрія (спаринг), Малишевої Єви (спаринг) та Кучеренка Матвія (спаринг).

424556846_1009057647424645_3442055155182143572_n

• Срібло здобули Поляруш Денис (спаринг), Ступенко Роман (спаринг) та Матосова Дарина (спаринг).
  • Бронза у Приблуди Владислави (спаринг), Шевченко Анастасії (поінт), Черевача Олексія (туль).

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів Грицая Євгенія і Миколаєнка Влада з відмінним результатом та бажаємо нових перемог на Чемпіонаті України та Чемпіонаті Європи, що відбудеться в квітні в м. Люблін (Польща).

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.