реклама

реклама

Директор комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась за місяць отримує близько 130 тисяч гривень зарплати.

Про це він розповів в ефірі “18000”.

8445cb9258a3601aa17348d226a41a93

– У мене зарплата в районі 130 тисяч гривень у місяць. Менше, ніж 81 тисяча гривень, у мене не може бути і більше, ніж 236 тисяч гривень, – розповів Павло Карась.

Комунальник пояснив, що рівень зарплати визначають згідно з додатком постанови Кабміну про умови оплати праці. Відповідно до документу всі підприємства поділені на групи. За словами Карася, Черкаситеплокомуненерго та Черкасиводоканал увійшли до групи, де оборот підприємства становить більше мільярда гривень, а кількість працівників більша за 500 осіб.

– Розмір заробітної плати директора (теплокомуненерго, – ред.) не може бути меншим, ніж 10 посадових окладів працівника основної професії і не більший, ніж 30, – пояснив Карась. – Зарплату визначає міський голова в межах цього коридору. Мені він поставив коефіцієнт 16.

Павло Карась додав, що заробітна плата його заступників залежить від його зарплати, її визначають зі зниженням коефіцієнту за галузевою угодою. За основу беруть найнижчу винагороду спеціаліста основної професії. В середньому працівники теплокомуненерго отримують близько 8 тисяч гривень.

Читайте також:

Зарплата, пенсія та відсотки від вкладів: які статки задекларував керівник Черкаської ОВА

Мер Черкас за 2022 рік задекларував спадщину в 1,1 млн грн і автомобілі

Депутати проголосували за щомісячну премію меру в розмірі 250%

реклама

Коментарі  

 
-1 #21 Яків Миколайович 19.02.2024 19:17
Цитую Вчитель:
Цитую Яків Миколайович:
Тут не про Карася чи Бондаренка мова. Тут - СИСТЕМА розкрадання бюджету ділками, що зайняли посади чиновників. Система, закладена в законах та нормативних актах.
Для порівняння. Місто Менхенгладбах,в Німеччині. Населення близько 260 тис. осіб. Зарплата мера -

Написано начебто розумно... а ро факту - ні про що
Пояснення щоб нічого не змінювати :oops:

Радянський вчитель твердо знає: коли хтось критикує державний устрій - треба не сперечатися з аргументами, а матюкати нахабу, звинувачуючи його самого, а не владу, в усіх негараздах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Яків Миколайович 19.02.2024 19:09
Цитую Орест:
Хто і як це зробить? Ваш план

Робити це має відповідальна перед народом влада. Аля для цього - потрібен НАРОД, що розуміє свої інтереси і готовий їх відстоювати, брати на себе відповідальніст ь за власну долю, долю рідного міста та долю України, а не патерналістське НАСЕЛЕННЯ з олівє в голові, що продається з локшину на вуха і гречку в торбу, та чекає доброго царя, який нам за нас без нас рай побудує, і за всіх все вирішить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Вчитель 19.02.2024 16:51
Цитую Яків Миколайович:
Тут не про Карася чи Бондаренка мова. Тут - СИСТЕМА розкрадання бюджету ділками, що зайняли посади чиновників. Система, закладена в законах та нормативних актах.
Для порівняння. Місто Менхенгладбах,в Німеччині. Населення близько 260 тис. осіб. Зарплата мера -

Написано начебто розумно... а ро факту - ні про що
Пояснення щоб нічого не змінювати :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Орест 19.02.2024 14:47
Цитую Яків Миколайович:
Тут не про Карася чи Бондаренка мова. Тут - СИСТЕМА розкрадання бюджету ділками, що зайняли посади чиновників. Система, закладена в законах та нормативних актах.
Для порівняння. Місто Менхенгладбах,в Німеччині. Населення близько 260 тис. осіб. Зарплата мера - 11 тис. євро, з преміями та надбавками - до 14 тис. євро.. Зарплата плиточника на будівництві - від 2700 євро. Зарплата мийника посуду - від 2000 євро. Тобто, мер міста може отримувати в 7 разів більше за некваліфікованн ого робітника,і в 2-4 рази більше за кваліфікованого .
В нас чиновні карасі, від міністрів до чиновників місцевих органів влади, отримують в дестяки разів більше за роботяг. І при цьому - ніяких вимог ані до кваліфікації цих чиноників, ані їх відповідальност і за результати госпідарювання. Тому кваліфікорвана робоча сила тікає за кордон...

Хто і як це зробить? Ваш план
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Яків Миколайович 19.02.2024 13:48
Тут не про Карася чи Бондаренка мова. Тут - СИСТЕМА розкрадання бюджету ділками, що зайняли посади чиновників. Система, закладена в законах та нормативних актах.
Для порівняння. Місто Менхенгладбах,в Німеччині. Населення близько 260 тис. осіб. Зарплата мера - 11 тис. євро, з преміями та надбавками - до 14 тис. євро.. Зарплата плиточника на будівництві - від 2700 євро. Зарплата мийника посуду - від 2000 євро. Тобто, мер міста може отримувати в 7 разів більше за некваліфікованн ого робітника,і в 2-4 рази більше за кваліфікованого .
В нас чиновні карасі, від міністрів до чиновників місцевих органів влади, отримують в дестяки разів більше за роботяг. І при цьому - ніяких вимог ані до кваліфікації цих чиноників, ані їх відповідальност і за результати госпідарювання. Тому кваліфікорвана робоча сила тікає за кордон. Нема кому лагодити труби тепломереж, зате є кому красти бюджетні мільйони.
Як казав один сантехнік - тут треба повністю міняти СИСТЕМУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Більшість благородних риб 19.02.2024 13:25
шукає місця де глибше та вода проточна, холодна та чиста. Але є види, які надають перевагу мілким заболоченим місцям, з великою кількістю мулу на дні. В якому вони залюбки копирсаються добуваючи собі корм, нагулюючі жир, та зариваються в нього переживаючи несприятливі часи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 От і Хведя зрозумів 19.02.2024 11:53
що черкащина, це одне велике електоральне Ірдинське болото! Істина, про яку на прочерку вже говорилось з добрий десяток років тому. Тому й лізуть сюди царювати .......................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Андрій 19.02.2024 10:50
Цитую Карасєнко:
[quote name="Зінченко"]Хто скаже, яка різниця в зарплаті між директором і середнім працівником була, наприклад, у 1984 році у т.з Теплосетях ???

40 рублєй різниця.
а в компетенції між працівником і директором яка різниця не думали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Рональд Рейган 19.02.2024 02:51
Кастрюля створив поістину "імперію зла" в Черкасах. Це ... :zzz . А такі приблизно всі керівники комунальних підприємств, яких призначає бондарян ф істановлює їм зарплату. ЦАР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Хвєдя 18.02.2024 23:45
Цитую Окунь:
Солітер на бюджетних грошах. Подельник бондаряна :zzz

Ну ти дайош! На какіх нахвіг бюджетних? На наших кровних, на твоїх і моїх! Чим више таріфи тим жирніші .... Закон болота.