реклама

реклама

Професійно-технічна освіта надзвичайно важлива для розвитку країни, особливо в умовах воєнного стану. У Черкасах є навчальні заклади, які готують висококваліфікованих фахівців. Міська влада завжди підтримувала і буде підтримувати подібні установи, адже такі спеціальності - технічний прогрес та розвиток країни.

DSC_0535

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із заступницею міського голови Мариною Гаркавою відвідали один із закладів профтехосвіти. Тут готують висококласних фахівців у галузі технічних професій. У навчальних аудиторіях учні здобувають професії слюсарів, водіїв різних категорій, рихтувальників, машиністів земельно-будівельних автомобілів та майстрів інших сфер.

Заступниця міського голови відзначила важливість навчання у таких професійних закладах, зазначивши: "Цей ліцей професійно-технічної освіти грає важливу роль у підготовці спеціалістів, які вже сьогодні допомагають нашій країні у складних умовах."

DSC_0566

Тут не лише навчають висококваліфікованих фахівців, але й виховують справжніх патріотів. Від перших днів війни студенти та викладачі активно долучаються до волонтерської діяльності, допомагаючи своїй країні.

“Ці фахівці - ті, хто допомагає нашому місту та країні рухатися вперед. Їхні знання та навички надзвичайно цінні, адже після перемоги саме такі спеціалісти будуть відбудовувати Україну! Велика подяка студентам, майстрам та адміністрації цього навчального закладу за їхню важливу роботу та внесок у розвиток  держави”, - сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100