реклама

реклама

Департамент охорони здоров’я Черкаської міської ради може перестати існувати як окрема юридична і особа і бути приєднаним до департаменту соцполітики.

Про це в коментарі 18000 розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– У майбутньому департамент може не існувати як окрема юридична особа. Вони вичерпали свою роботу. Буде управління, або навіть відділ. Я готую проект рішення стосовно реформи. Скоріш за все він буде в складі департаменту соцполітики, – каже міський голова.

У відповідь на уточнююче питання, чи буде він звільняти директора департаменту охорони здоров’я Всеволода Кульчиковського, мер відповів наступне:

– Якщо буде реформа – так і буде, – сказав він.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Правда 09.03.2024 22:05
Цитую Оборотень:
Ай да бондарян... накрався з дужками на обладнанні як суч..а блох, а крайнім зробили кульчиковського . Витерли об людину ноги, як об ганчірку

.

Ця людина і я ганчірка, яка витерла ноги об медицину Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Управитель маєтку бондаря 09.03.2024 19:34
Охорону здоров'я слід приєднати до нашого СПА-салону у Сокирно. Валерія очолить!! ;-) :-x :eek: :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #7 Реформи 09.03.2024 17:55
Приєднати здоров'я до соц.захисту?? Цікаво. А може краще до комунального господарства?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+50 #6 Наслідки 09.03.2024 17:16
Як завозити російське і китайське обладнання- залізяку влаштовувало. Забезпечив себе і правнуків баблом
Тепер замітає сліди..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #5 Оборотень 09.03.2024 17:13
Ай да бондарян... накрався з дужками на обладнанні як суч..а блох, а крайнім зробили кульчиковського . Витерли об людину ноги, як об ганчірку

.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #4 Алекс 09.03.2024 17:09
Нарешті ку...дактин розвернеться..
Тепер медобладнання будуть постачати виключно його фірми. :cry: :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Рекс 08.03.2024 21:19
Кульчиковський докерувався до ручки, угробив медицину, тепер повернеться до приватної практики ухогорлоноса, він вже й правнукам наколядував. Ну а нас реформують, подорожником і зеленкою полікуємся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 Вже все чудово 08.03.2024 19:28
Цитата: "У майбутньому департамент може не існувати як окрема юридична особа. Вони вичерпали свою роботу". Вичерпали свою роботу, тобто проблеми з охороною здоров'я вже вичерпалися. Як це розуміти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Зінченко 08.03.2024 18:06
Реформа завершилась тим, що жодного кардіолога в поліклініці немає, а до інших спеціалістів запис на 2 тижні вперед, якщо за направленням....Якщо за гроші- будь ласка. Такого не було навіть у буремні 90-ті, доки не прийшла Супрун, і справа якої хаотично рухається і дотепер. Всі, хто отримує по мільйону й більше в рік, мають своїх лікарів........