реклама

реклама

shshv2 Розпорядженням Президента України звільнено з посади голови Городищенської райдержадміністрації Ігоря Швеця. Про причини звільнення у розпорядженні не йдеться.


Ігор Швець відомий за найрезонанснішим конфліктом зі ЗМІ, який виник на Черкащині цього року, - через тиск посадовця з роботи звільнився трудовий колектив газети "Вісник Городищини". Про неадекватність голови Городищенської РДА нещодавно заявив і новообраний голова районної ради Олександр Ганжа. Ігор Швець перешкоджав О.Ганжі брати участь у виборах від Партії регіонів, тому той висувався від партії "Сильна Україна".
В Черкаській ОДА Ігоря Швеця називають людиною Вадима Льошенка, якого нещодавно було звільнено як з посади заступника губернатора, так і з посади заступника голови обласного осередку Партії регіонів.

реклама

Коментарі  

 
+45 #15 оптиміст 24.12.2010 23:56
Послав уже "адекватного" самодура Ганжу!Швець наскрізь бачив підлабузників, сам працював і вимагав цього від інших. Молодець! Але в цьому гнилому болоті краще живеться безпринципним підлабузникам. ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-40 #14 Антон 13.12.2010 22:49
Господи!!!! Змилуйся над нами, пошли адекватного...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-46 #13 Александр 10.12.2010 21:59
Так, погоджуюся, що треба повертати Ковелу, тоді був порядок, ще можна й Івашкевича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-38 #12 Космос 09.12.2010 22:59
Цікаво, хто це вже визнав городищенську районку найкращою в області і чому це саме Швець її на таку перетворив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-58 #11 Незалежність 09.12.2010 11:59
Прихвостень шульца.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-39 #10 Василь 09.12.2010 09:11
Треба повернути Івашкевича.Він зможе навести порядок і зробити щось корисне для району.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+50 #9 В 08.12.2010 22:02
Швець перетворив задрипану районку на найкращу районну газету в області!Вже за це йому варто подякувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-43 #8 Александр 08.12.2010 20:57
За роки незалежності у Городищенському районі такого "сильного" керівника ще не було!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-51 #7 ЛІСНИК 08.12.2010 19:56
Тетяна Горідько, ось гідна кандидатура на посаду голови райдержадмініст рації. Принаймні я так вважаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-56 #6 володимир 08.12.2010 15:29
Буде знову Ковела, найдостойніша кандидатура, або Лупашко, він теж найдостойніший...