реклама

реклама

Перейменувати вулицю Лазарева у Черкасах на честь відомого громадського діяча Костянтина Мірошниченка, який віддав власне життя у боротьбі з російським окупантом за цілісність України.

65f72652596e1

Петицію з такою пропозицією зареєстровано на сайті Черкаської міськради.

«Нині вулиця Лазарєва у центрі Черкас названа на честь Федора Лазарева, росіянина, уродженця Тверської області. Але під час російсько-української війни особливо важливо шанувати героїв, які присвятили своє життя розвитку нашого міста і полягли у боротьбі за незалежність України.

Тому пропонуємо перейментувати цю вулицю іменем Костянтина Мірошниченка, відомого громадського діяча, який пропагував любов до міста та країни, об’єднував активну молодь в ідеологічні та просвітницькі ініціативи. Був активним представником черкаського ультрас-руху. Організатор проукраїнських заходів, мітингів, маршів. Активний учасник Революції Гідності. Разом з однодумцями із навколо азовського руху організовував освітні та культурні заходи, спрямовані на розвиток черкаської молоді. Просував ідеї доступного спорту та дозвілля для підлітків. Займався національно-патріотичним вихованням. Порушував питання зовнішнього вигляду тимчасових споруд та зупинок громадського транспорту, активно виступав проти незаконних забудов. Опікувався благоустроєм Південно-Західного району, в якому народився та виріс: ініціював створення скейт-парку, спортивного майданчика, баскетбольного артмайданчика, ремонт доріг, встановлення боксів для прибирання за тваринами, сформував спільноту активних мешканців району, просував ідею створення парку на місці полігону.

Громадська діяльність:

- Керівник соціального проекту «AmbrosHub»;

- Ідейний натхненник та співзасновник «ГайдаFest»;

- Керівник відділу національно-патріотичного виховання дітей та молоді на базі Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру;

- Активний учасник та автор проектів-переможців «Громадського бюджету» міста Черкаси;
- Член Молодіжної ради Черкас;

- Організатор «Черкаського фестивалю кіно», метою якого було створення короткометражних фільмів про Черкаси;

- Керівник проєкту «НК Волонтери».

Політична діяльність:

- Активний учасник, кандидат у депутати політичної партії «Національний Корпус»;

- Представник політичної партії «Правий Сектор»;

- Голова Черкаської міської організації «Громадський рух «Народний контроль»;

- Активіст політичної партії «Демократичний альянс».

Із початком повномасштабного вторгнення Костянтин був співзасновником волонтерського центру «Цивільний Штаб Допомоги», який забезпечував потреби військових, а у травні 2022 року особисто долучився до Збройних Сил України.

Брав участь у бойових діях на Запорізькому, Херсонському, Бахмутському та Авдіївському напрямках.

У складі взводу звʼязку 1 ШБ 3 ОШБр забезпечував звʼязком свій підрозділ. Прагнув до більшої ефективності і хотів бачити, як сам вражає ворога, тому зацікавився технологією FPV-дронів та займався самонавчанням і вдосконаленням навичок пілота. Зібрав команду з побратимів, регулярно переймав досвід у інших пілотів, адже постійно шукав варіанти більшої результативності в ураженні противника. Проводив аеророзвідку ворожих позицій. Побратими згадують його, як мудрого, вмотивованого та професійного воїна.

10 березня 2024 року загинув під час виконання бойового завдання від ворожого обстрілу, будучи в складі протитанкового взводу 1 штурмового батальйону 3-ї Окремої Штурмової бригади.

Вважаємо, що ім’я Мірошниченко Костянтина Валентиновича з позивним «Мірош», має бути вшановане у місті, якому він присвятив своє життя. Одна з центральних вулиць Черкас має носити його ім’я, аби його справи та історія жили вічно у нашій пам’яті і надихали нас продовжувати розвивати місто та країну», – пише автор петиції Денис Карабанов.

Проголосувати можна ТУТ.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100